تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۹ کد مطلب 116401

قیومی : احمدی نژاد قابلیت رقابت باروحانی را ندارد

قیومی مدعی شد : احمدی نژاد ظرفیت رأی خاص خودش را دارد، خاطر نشان کرد: البته اصولگرایان می‌دانند که این فرد قابلیت رقابت با روحانی را ندارد چرا که ذائقه جامعه ما تغییر کرده است و باید به دنبال ایجاد تغییر در این فضا باشند.

 به گزارش میدان ۷۲ حسین قیومی در گفت‌وگو یی با اشاره به تقلیل اعضای فراکسیون امید در جلسه روز سه شنبه (۲۹ تیرماه) گفت: همانطور که چندی پیش  مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری گفته بود عده‌ای زنبیلشان را در جاهای دیگر گذاشته‌اند و در آنجا عکس سلفی می‌گیرند.
عضو حزب مردم‌سالاری با اشاره به اینکه شاید هواشناسی آنان تشخیص داده که اگر در جای دیگر باشند برایشان بهتر است، اظهار داشت: مستقلین عمده کسانی هستند که در ابتدا خود را جزء اعضای فراکسیون امید معرفی کرده‌اند و سپس تغییر موضع دادند.
 وی تصریح کرد: به نظر بنده آن ۱۰۳ نفری که به عارف در انتخابات رئیس مجلس دهم رأی دادند، هنوز بر سر موضع خود قرار دارند.
عضو حزب مردم‌سالاری پیرامون کاندیداتوری احمدی نژاد در انتخابات آتی گفت: با توجه به سابقه گذشته ابتدا باید منتظر ماند و دید که آیا وی توسط شورای نگهبان تأیید صلاحیت می‌شود یا خیر.
 قیومی هم چنین مدعی شد : احمدی نژاد ظرفیت رأی خاص خودش را دارد، خاطر نشان کرد: البته اصولگرایان می‌دانند که این فرد قابلیت رقابت با روحانی را ندارد چرا که ذائقه جامعه ما تغییر کرده است و باید به دنبال ایجاد تغییر در این فضا باشند.
منبع : باشگاه خبرنگاران
  1. گیتی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    این فرد ! کیست کههنوز نمیداند در مورد دیگران چگونه باید از آنها نام ببرد….

  2. علیپور :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    این قیوم دیگه چیه ؟ هرکی میشناسه یه چیزی بگه.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: