تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۱ کد مطلب 116425

یکتا :دشمن وداعش و منافق داخلی دست‌به‌دست داده‌اند تا سید علی خامنه‌ای دنیا را برای ظهور حضرت مهدی (عج)‌آماده نکند

در نبرد آخر‌الزمان اسلام از تقیه درآمده ‌و مقام معظم رهبری راهکار را نشان داده‌اند و طبق فرموده مقام معظم رهبری نبرد عزم‌ها و اراده‌ها شروع شده و ما در پیچ مهم تاریخی قرار داریم.

به گزارش میدان ۷۲ حسین یکتا پیش از ظهر امروز در دومین اجلاس سراسری «عفاف و حجاب» که در محل پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار شد اظهار داشت: در زمان جنگ تحمیلی از بالای دکل وقتی نگاه می‌کرد وضعیت فرق می‌کرد و امروز وقتی بالا دکل انقلاب می‌رویم می‌بینم که اوضاع اردوگاه دشمن به‌هم ریخته است.

وی افزود: ۲۲ بهمن با عقبه ۱۵ خرداد و تاسوعا و عاشورا برنامه‌های دشمن را نقش برآب کرد و امروز از منطقه صفر مرزی کردستان می‌توان بازدید کرد و نیروهای ما ناوهای جنگی آمریکایی را به سمت سواحل کشورهای عربی هول دادند.

یکتا با اشاره به اینکه بسیج عراق در حال شکل‌گیری است، ‌تصریح کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری ۲۵ سال دیگر اسرائیلی وجود ندارد.

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیاء با توصیف جبهه دشمن و اینکه داعش خارجی و منافق داخلی دست‌به‌دست هم داده‌اند تا سید علی خامنه‌ای دنیا را برای ظهور حضرت مهدی (عج)‌آماده نکند، افزود: آتش دشمن سنگین است؛ اوایل انقلاب مقابل ما منافقان گول خورده بودند اما در حال حاضر حرام خورها و رانت انقلاب خورده‌ها به میدان آمده‌اند.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء تصریح کرد: در نبرد آخر‌الزمان اسلام از تقیه درآمده ‌و مقام معظم رهبری راهکار را نشان داده‌اند و طبق فرموده مقام معظم رهبری  نبرد عزم‌ها و اراده‌ها شروع شده و ما در پیچ مهم تاریخی قرار داریم.

یکتا افزود: ایشان در ادامه راهکارهای خود فرمودند شما بدریون، بدر کبری هستید و در شرایط کنونی ابتکار عمل را در دست بگیرید دیگر وقت توجه موسسه و آرم و نشان نیست.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء با اشاره به حسن باقری خبرنگاری که رفت و به عنوان فرمانده عالی رتبه شهید شد افزود: امروز هرچه می‌فهمیم باید عمل کنیم نبرد جدی شده و پیروز نبرد هستیم.

یکتا خاطرنشان کرد: قطعنامه ۵۹۸ را ما به دشمن تحمیل کردیم و الان در مرحله نفس‌گیر قرار داریم جنگ حرفه‌ای شده و باید کار عملیاتی انجام دهیم.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء تصریح کرد: رزمنده ما با نیت انتقام سیلی حضرت زهرا (س) به میدان نبرد می‌رفت و امروز نباید با ناملایمات و کاستی‌ها کم بیاوریم و طبق فرموده مقام معظم رهبری «ید بیضا» را در بیاوریم و عصا موسی را بیندازیم.

یکتا درباره دیدار مقام معظم رهبری با شورای جبهه فرهنگی خاطرنشان کرد: وقتی ایشان می‌گویند قلب آقا از گزارش جبهه فرهنگی حجاب و عفاف خوشحال شده است، این‌ها نور و برکت می‌آورد.‌

وی تصریح کرد: امروز بسوزید و بسازید، جوانانمان را با زبان و رفتار درست کنید که اگر دنیا را بر سرمان بریزند دیگر آن زمان وقت نیست.

منبع : میزان

  1. امیر محمد :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء آقای عبودتیان هست نه یکتا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: