تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۹ کد مطلب 116543

علیرضا بدری

میهمانان سفره بین السیعدین

مواضع سید احمد علم الهدی با مصاحبه در نشریه خانوادگی هاشمی و تیتر آرمان در اینکه احمدی نژاد مرد، عوضی رفت، تمام شد ، هم گواهی بر این بود که مداح و سخنران حزب سیاسی ارک عزم خود را برای شروع فصل جدید توهین و افتراها جزم کرده اند.

اما پیوستن افرادی چون زیبا کلام و حجاریان و منتجب نیا و تاجزاده در کنار دولتی ها در دور جدید حملات به خادم ملت گویای آن بود وحدت پنهان و رونمایی نشده ای در حال شکل گیری است.

 • دبه گزارش میدان ۷۲ شاید بتوان سعید حدادیان را جزو اولین نفراتی دانست که در دور جدید حملات به خادم ملت جزو پیش قراولانی بود که بعد از مراسم تشیع باشکوه شهدای غواص سیل توهین و هتاکی را به پرچمدار گفتمان امام ره و مقام معظم رهبری روانه کرد.

مواضع سید احمد علم الهدی با مصاحبه در نشریه خانوادگی هاشمی و تیتر آرمان در اینکه احمدی نژاد مرد، عوضی رفت، تمام شد ، هم گواهی بر این بود که مداح و سخنران حزب سیاسی ارک عزم خود را برای شروع فصل جدید توهین و افتراها جزم کرده اند.
اما پیوستن افرادی چون زیبا کلام و حجاریان و منتجب نیا و تاجزاده در کنار دولتی ها در دور جدید حملات به خادم ملت گویای آن بود وحدت پنهان و رونمایی نشده ای در حال شکل گیری است.

تا اینکه مصاحبه حداد عادل ریس اءتلاف اصولگرایان در استانه انتخابات مجلس در روزهای پایانی سال قبل، مبنی بر خط قرمز بودن احمدی نژاد برای اصولگرایان اولین پالس وحدت انتخاباتی اصولگرایان عاقل شده غیر افراطی با اصلاح طلبان میانه رو را رونمایی کرد و حکایت از قرار گرفتن در مسیر جدید مشترک اصلاحیون و اصولیون داشت.
مسیری که سیدحسن خمینی از آن به عنوان نشستن بدون دعوا بر سر سفره انقلاب یاد کرد.
شاید همین تءوری تقسیم قدرت و تقسیم سفره بود که منجر به حمایت سران اصلاح طلب و نهضت آزادی و مجاهدین انقلاب و ملی گرا از ریاست یک اصولگرا بر مجلس شورای اسلامی و ندادن حتی یک کمیسیون به رقیب اصلاح طلب وی شد. سهمیه ای که حاکمیت مدیریتی در مجلس را برای اصولگراهای بازنده حفظ کرد.

اما موضوع مسیر جدید حرکتی اصولیون و اصلاحیون به همین جا ختم نشد و با قوت گرفتن عزم خادم ملت در بازخوانی خط نورانی امام و سفرهای استانی او چشم انداز حرکتی اصول طلب ها هم (اصول گرایان و اصلاح طلبان) دستخوش تغیراتی شد،
بعد از استقبال و حماسه مردم جیرفت صادق زیبا کلام خطر بازگشت مجدد احمدی نژاد را متذکر شده و اتحاد اصول طلب ها را منجی نجات از بازگشت احمدی نژاد میداند.

سخنگوی جامعه روحانیت هم در پاسخ به پالس فرستاده شده در مصاحبه با انتخاب که بعد آن را تکذیب کرد و انتخاب هم فایل صوتی آن را منتشر نمود ، ترجیح اصولگرایان را به روحانی در برابر احمدی نژاد دانست و اشاره کرد که بدنبال تک دوره ای شدن احمدی نژاد بودیم، مصباحی مقدم به صراحت گفت که اصولگرایان از احمدی نژاد حمایت نخواهند کرد و روحانی را ترجیح میدهیم!
علی لاریجانی هم که به یمن حمایت اصلاح طلبان و ملی گرایان و اصولگرایان ریاست خود را مدیون وحدت استراتژیک شان میباشد سعی نمود از این گردونه عقب نمانده و با مصاحبه خود که او هم بعد تکذیب نمود اولی بودن روحانی بر احمدی نژاد را در نزد اصولگرایان اعلام رسمی نماید.

سفر زنجان و استقبال گسترده مردمی که تشنه رجعت به آرمان های امام ره هستند اینبار باعث بمیدان کشیدن تءوریسن اصلاحات گردید! سعید حجاریان با عنوان اینکه روحانی بهترین گزینه برای اصولگرایان و اصلاح طلبان است بر دهان اصلاح طلبانی مهر سکوت را زد که شعار عبور از روحانی را میدادند.

و حالا نوبت باهنر بود که جناح راست سنتی پالس فرستاده شده تءوریسن اصلاحات را پاسخ گوید ، باهنر در حالی از سوخته شدن احمدی نژاد و احتمال حمایت اصولگرایان از روحانی خبر داده بود که برای ورود جلیلی به عرصه انتخابات آتی هم ارزوی موفقیت کرده بود

ورود چهره های افراطی راست و چپ که با توهین و افترا به خادم مظلوم ملت همراه بود تبدیل به یک اپیدمی در حال تکرار است،
شجونی خواستار شلاق زدن احمدی نژاد شد و به نقل از علی ثمری از دیگر سخنرانان حزب ارک افترایی را به خادم ملت دروغ بست که باز هم بتوانند حساسیت های روحانیت را به احمدی نژاد جریحه دار کنند ، شجونی از سخنران ارک نقل قول کرده بود که احمدی نژاد اعتقادی به روحانیت و مرجعیت شیعی نداشته و گفته که مراجع به دنبال شکم و زیر شکم هستند ، افترایی که بازهم توسط نزدیکان راوی تکذیب شد

سفر ملارد و ازدحام جمعیت ملارد علیرغم شدیدترین روش برخورد دولتی ها و تدابیر امنیتی باز هم مانع از استقبال با شکوه مردم تشنه بازگشت به اندیشه های امام ره نشد

اینبار مصطفی تاجزاده که بصرف رهایی تازه از حبس ، نقش شوالیه قهرمان محبوب را برای اصلاحاتیون ایفا میکند بمیدان آمده است. تاجزاده یگانه راه مبارزه با تنها رقیب جدی ای چون احمدی نژاد را اتحاد واحد دوگانه اصلاح و اصول میداند و به میهمانان سفره انقلاب در خصوص بازگشت احمدی نژاد هشدار میدهد.
انتشار نقل قول علم الهدی در لعن احمدی نژاد و رای دادن به اصلاح طلبان در برابر خادم مظلوم ملت که البته باز هم سندیت ان را به زیر سوال بردند هم پالس فرستاده شده جناح راست اصولگرا برای تایید مثبت پالس تاجزاده اصلاح طلب بود.
اما اقدام عملی اخیر علم الهدی در شرکت در همایش اصلاح طلبان و حامیان فتنه سبز ، اولین بازخوردش این بود که نشان د

اد که اصولگرایان عزم خود را جزم نموده اند تا به تهدیداتشان جامعه عمل بپوشانند و ابایی از تحقق عملی تهدیدهایشان در مشارکت و وحدت با اصلاحاتیون ندارند

استقبال فوق تصور روز گذشته از احمدی نژاد در شهرک مسعودیه تهران قبل از سران و ژنرالهای اصلاح طلب سرمقاله نویس کیهان را بر آن داشته که در هشداری به دولتی ها و اهالی سفره انقلاب نسبت به سفرهای استانی خادم ملت که در راستای بازخوانی خط امام ره صورت میگرد واکنش نشان دهند ، هر چند کیهان از روزها قبل، حملات هدفمندی را با اسم رمز ” نوفرقانیسم” توسط شاگردان شایان فر به خادم مظلوم ملت ،شروع کرده بود که اینبار مورد استقبال اردوگاه جریان حزب الهی ها قرار نگرفت.
حال باید دید میهمانان جدید سفره بین السعیدین در روز های پیش رو و با سفرهای جدید خادم ملت و موج استقبالهای مردمی، چه کسانی هستند ، سفره ای که توانسته از سعید حجاریان تا سعید حدادیان و سعید عسگر را در کنار خود جمع کند، سفره ای رنگین که بانی آن رهبری جریان اشراف را بدست دارد.
همه و همه از چپ و راست و کارگزار آمده اند تا با فرود آوردن شمشیرهایشان بر بدن خدمتگزار بگویند اصلاح طلب و اصولگرا دو روی یک سکه اند

 1. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سال ها قبل در این راستا دو اظهار نظر شده بود
  ۱- آقای هاشمی در اوایل ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد گفته بود این دولت ۶ ماه هم دوام نمی آورد و مفهومش این بود که ۶ ماه هم نمی گذاریم بمونه نتوانستند تا اینکه دو سال آخر هر کاری کردند نه این که احمدی نژاد بلکه مردم از تفکر انقلابی زده بشوند
  ۲- سال ۸۸ آقای کروبی گفته بود که چپ و راست هر دو به این نتیجه رسیده‌اند که باید احمدی نژاد را زمین بزنند.
  این مسائلی که نوشته اید و این هم فکر بودن چپ و راست یا اصولگرا و اصلاح طلب و یا هر اسمی که روی خودشون می گذارند از انتخابات اول شروع شده بوده است وو مربوط ب زمان حال ندارد

 2. علیپور :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  پیر شده نمیدونه چی میگه.

 3. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  طبق دستور صریح قرآن مردان صالح خدایی راخودش عزت وپیروزی میدهد وپست فطرتان زراندوز مال بیت المال خور مقام پرست کج اندیش راخوارو دلیل پرسود خواهد کرد سوال ۹۶سال پیروزی عدالتخواهان پیرو ولایت است وخادم واقعی ملت محبوب مردم دکتراحمدی نژادرابارای قاطع بالا برای خدمتگزاری انتخاب خواهیم کرد وخخیانتکاران بیت المال رازداری ره مسولیت طرد خواهیم کردانشالله

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: