تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۲ کد مطلب 116576

کریمی اصفهانی : احمدی‌نژاد به صورت یک […] بدخیم برای نظام است

احمدی‌نژاد به صورت یک […] بدخیم برای نظام است و این موضوع را فقط متخصصان حاذق از جمله مراجع مذهبی قم متوجه شدند، به همین دلیل با وجود تلاش احمدی‌نژاد برای نزدیک شدن به مراجع و استفاده از این روش برای افزودن بر محبوبیت خود، مراجع این اجازه را به وی ندادند.

 به گزازش میدان  ۷۲ انتخابات همواره یکی از مهمترین وقایع سیاسی است که در کشورهای مختلف اتفاق می‌افتد که طی آن، برای یک دوره چهارساله سرنوشت سیاسی کشورها به دست مردم رقم می‌خورد. در ایران نیز این واقعه همیشه با تب و تاب خاصی از سوی گروه‌های مختلف سیاسی و مردم پیگیری می‌شود. انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ در ایران نیز مانند دوره‌های قبلی از اهمیت برخوردار است. به ویژه گمانه‌زنی‌ها برای حضور احمدی‌نژاد در این دور از انتخابات (چه به صورت کاندیداتوری مستقیم و چه به صورت حامی دیگر کاندیداها)، بر اهمیت آن افزوده است.

 

احمد کریمی‌اصفهانی درخصوص رویکرد اصولگرایان در انتخابات آتی ریاست جمهوری تصریح کرد: ما طبق روال قبل، در خط رهبری حرکت می‌کنیم و در دو زمینه در حال بررسی هستیم. در وهله اول در حال مطالعه این موضوع هستیم که آیا به صورت مستقل وارد انتخابات آتی شویم یا اینکه با گروه‌های سیاسی دیگر ائتلاف کنیم. از سویی دیگر درباره گزینه‌های مختلف در حال بررسی هستیم و تعداد افرادی که از نظر ما برای انتخابات صلاحیت دارند، زیاد هستند، امّا؛ هنوز در حال مطالعه هستیم.

وی افزود: اصولگرایان در مطالعات و بررسی‌های خود برای معرفی کاندیدای مورد نظر توجه ویژه‌ای بر این موضوع خواهند داشت که کاندیداهای معرفی شده بتوانند به حل و فصل مشکلات اقتصادی کشور کمک کنند. همچنین، وی توضیح داد: این مسئله بسیار اهمیت دارد که کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایانف پس از روی کار آمدن به تعهدات خود به اصولگراها متعهد باشند.
کریمی اصفهانی تصریح کرد: یکی از مسائلی که ما به عنوان اصولگرایان به آن معترض هستیم این است که کاندیداها با حمایت ما روی کار می‌آیند، امّا؛ پس از به قدرت رسیدن، ملاحظات مورد انتظار را ندارند و به این ترتیب لازم است که در این دوره از انتخابات، قبل از هر چیز در این باره با کاندیداها به توافق برسیم.
همچنین از کریمی اصفهانی سوال شد که واکنش اصول‌گرایان به حضور احمدی‌نژاد در انتخابات آتی ریاست جمهوری چیست و او پاسخ داد که حمایت اصولگرایان از احمدی‌نژاد در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری منتفی است.
وی توضیح داد: آقای احمدی‌نژاد خودشان مطرح کردند که اصولگرا نیستند و این موضوع به درستی از سوی وی مطرح شده است. چرا که احمدی‌نژاد، هیچ زمان اصولگرا نبوده و نخواهد بود و به هیچ اصولی پایبند نیست.
کریمی اصفهانی تصریح کرد: اگر چه احمدی‌نژاد اعلام کرده است که اصولگرا نیست، امّا؛ با ترفندهای خاصی از حمایت اصولگرایان استفاده کرد و به مقام ریاست جمهوری رسید، لیکن، زمانیکه به قدرت دست یافت به نردبانی که از آن بالا رفته بود، لگد زد.
وی همچنین توضیح داد که احمدی‌نژاد به صورت یک […] بدخیم برای نظام است و این موضوع را فقط متخصصان حاذق از جمله مراجع مذهبی قم متوجه شدند، به همین دلیل با وجود تلاش احمدی‌نژاد برای نزدیک شدن به مراجع و استفاده از این روش برای افزودن بر محبوبیت خود، مراجع این اجازه را به وی ندادند.
وی در پاسخ به این سوال که به نظر شما بهترین گزینه برای اصولگرایان در انتخابات آتی کیست، تصریح کرد: معمولاً زمانیکه گزینه مورد نظر گروه‌ها برای کاندیداتوری اعلام می‌‌شود، گروه‌های مختلف شروع به تخریب آن گزینه می‌کنند، به همین دلیل هنوز زمان مناسبی برای اعلام کاندیدای اصولگرایان نیست.
از این فعال سیاسی درباره احتمال حمایت اصولگرایان از روحانی سوال شد و وی گفت: معمولاً متداول نیست که اصلاح‌طلبان از کاندیداهای اصولگرایان و اصولگراها از کاندیداهای اصلاح‌طلبان حمایت کنند، امّا؛ با وجود برخی روندها، اصل برای اصولگرایان عملکرد اشخاص است و اگر روحانی در چارچوب اعتلای اسلام و انقلاب و در خط ولایت فقیه فعالیت کند، احتمال حمایت از وی وجود خواهد داشت.
وی در ادامه توضیح داد: البته با وجود حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی، وی اعلام نکرده است که اصلاح‌‌طلب است.
کریمی اصفهانی درباره برخی گمانه‌زنی‌ها درباره اختلافات موجود میان جبهه پایداری و اصولگرایان و احتمال اتفاق نظر آنها در انتخابات آتی گفت: درست است که میان جبهه پایداری و اصولگرایان اختلافاتی وجود دارد، امّا؛ در صورتیکه گروه‌های مختلف در مواضع خود نرمش نشان دهند، احتمال ائتلاف میان گروه‌های مختلف اصولگرایی وجود دارد.
وی در پایان تصریح کرد: به نظر نمی‌رسد که احمدی‌نژاد به صورت مستقیم وارد انتخابات شود، بلکه احتمالاً از یک کاندیدا حمایت خواهد کرد و از این طریق تلاش می‌کند که مجدداً به عرصه سیاسی کشور وارد شود.
وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به صدماتی که احمدی‌نژاد به اقتصاد کشور طی ۸ سال دوره ریاست‌جمهوری‌اش وارد کرد، مردم با هشیاری با حضور وی در انتخابات آتی برخورد کنند.
منبع : ریسک نیوز
 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 17 Thumb down 2

  اینقدر تناقض گویی و حرف اضافه دارد که وقت ندارم جواب بدهم به عبارتی ارزش جواب دادن نداره

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 17 Thumb down 4

  نردبان احمدی نژاد خدا وملت مستضعف است، نه امثال شماها که می گوییدما نردبان شدیم وایشان بالا رفت ولگد زد

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 14 Thumb down 1

  خواهش میکنم این اقارو به مردم معرفی کنید

 4. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 14 Thumb down 2

  اگر اصول حرفهای این چنینی واصولگرا افراد این چنینی هستند زنده باد کسی که از اول هم اصولگرا نبود!

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 9 Thumb down 4

  مردم احمدى نژاد رادوست دارند..

 6. زارعی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  کسی که حامی مستضعفانه احمدی نژاده

 7. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 4

  کسی که ۸ سال بیت المال رو عادلانه تقسیم کرد احمدی نژاده

 8. روستازاده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  از بد دهنی این ادم مشخص است که فقط برای باقی ماندن در قدرت نجویده حرف می زند.

 9. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  بی خود خودتون رو به احمدی نژاد نچسبونید شما ها که توی انتخابات دور اول طرفدار قالیباف بودید رای نیاورد در دور دوم دیدی بین احمدی نزاد و هاشمی چاره ای ندارید به احمدی نژاد رای دادید بی خود آسمون ریسمان نباف که احمدی نزاد از اصولگرایی استفاده کرد بالا رفت و یا شماها حمایتش کردید رای آورد . از شما بالا نرفت که بعد بهتون لگد بزنه شما در باخت تمام بودید برای اینکه خودتو رو پیروز جلوه بدید اومدید از نردبان احمدی نژاد بالا برید بهتون فرصت نداد لذا با اصلاح طلبان به توافق رسیدید که هر طور شده باید زمینش بزنید لذا در دو سال آخر همگی اصول گرا ، اصلاح طلب با محور هاشمی آنچه در دو سال آخر احمدی نژاد بر اقتصاد کشور وارد شد مردم را از تفکر انقلابی زده کردید و …

 10. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  وی همچنین توضیح داد که احمدی‌نژاد به صورت یک […] بدخیم برای نظام است و این موضوع را فقط متخصصان حاذق از جمله مراجع مذهبی قم متوجه شدند،
  خب اینی«به صورت یک […] بدخیم برای نظام است» که گفتی بعدشم نوشتی اینو «فقط» متخصصان حاذق از جمله مراجع مذهبی قم متوجه شدند. خب شما از کجا متوجه میشی

 11. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 7

  اصولگرایان و اصلاح طلبان هر دو از یک قماشند
  اما احمدی نژاد به کجا می رود؟ برای کسب رضایت اصولگرایان مشایی را رها می کند و برای کسب رضایت اصلاح طلبان شعار خود را تبدیل به آزادی می کند!!! وای بر او.

 12. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  چقد …

 13. ارژنگی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  قیافه اش چقدر شبیه صدقی مدیر عامل سابق بانک رفاه و رفیق شفیق حسین فریدون برادر رئیس جمهور است .

 14. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  کریمی اصفهانی: یکی از مسائلی که ما به عنوان اصولگرایان به آن معترض هستیم این است که کاندیداها با حمایت ما روی کار می‌آیند، امّا؛ پس از به قدرت رسیدن، ملاحظات مورد انتظار را ندارند
  وچون احمدی نژاد نداد ….
  ما کسی را می خواهیم که در دست ما موم باشد!
  آقای کریمی اصفهانی از رهبری عزیز هزینه نکن .

 15. حسينعلي :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  امّا؛ با وجود برخی روندها، اصل برای اصولگرایان عملکرد اشخاص است و اگر روحانی در چارچوب اعتلای اسلام و انقلاب و در خط ولایت فقیه فعالیت کند، احتمال حمایت از وی وجود خواهد داشت.
  یعنی بعد از سه سال هنوز نفهمیدید.

 16. مردمی نژاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  این افراد زیرخاکیو با این چیزها بزرگ نکنیم

 17. فرزند یک شهید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  این آقا واصول گراهای موردحمایتش …..

 18. احمد ع ع ع :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  مردم الان هوشیارند و به حرف شما که از الان برنامه ریزی می کنند. نمی کنند اگه هر کس نظام و شوای نگهبان تایید ما تابع هستیم . ولی حزب الله بیدار است

 19. احمد ع ع ع :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  این همه غده سرطانی که لحظه های اخرشونه بین خودتون به یاد مرد شجاع کشور و شیر درنده دزدها افتادی اگه دزد نیستی چرا این همه می هراسید. مثل ادم خودتون خراب نکنید بگذارید بیاد الان که مملکت دست شماست باز هم می‌ترسید مثل اینکه درب قفس شیر کلیدش دست شماست مگه باز هم می ترسید بقیه باید بترساندد بز دلها.

 20. احمد ع ع ع :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  شماها غده سرطانی هستید خودتان. حالا میگید به ان مر د شجاع بد خیم. شما که فتنه ۸۸یادتان هست که چطور مملکتو بهم ریختید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: