تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۲ کد مطلب 116594

شریعتمداری: عاملان فساد ۳۰۰۰ میلیاردی دزد بودند نه مسئول که با مقایسه اشتباه حقوق های نجومی را توجیه کنید

در ماجرای حقوق‌های نجومی اگر مطالبه‌گری در میان نبود، بیت‌المال را می‌خوردند و یک کوزه آب هم روی آن می‌نوشیدند و آب هم از آب تکان نمی‌خورد. و البته هنوز به مطالبه مردم پاسخ واقعی و کامل داده نشده است و کماکان بعضی‌ها به توجیه مشغولند.

 به گزارش میدان  ۷۲  مدیر مسئول کیهان در  در همایش از نیجریه تا طبرستان که به منظور بزرگداشت خاطره شیخ ابراهیم زکزاکی و با حضور دختران و دو تن از یاران وی در ساری برگزار شده بود بر ضرورت مطالبه‌گری اشاره کرد و گفت؛ در همین ماجرای حقوق‌های نجومی اگر مطالبه‌گری در میان نبود، بیت‌المال را می‌خوردند و یک کوزه آب هم روی آن می‌نوشیدند و آب هم از آب تکان نمی‌خورد. و البته هنوز به مطالبه مردم پاسخ واقعی و کامل داده نشده است و کماکان بعضی‌ها به توجیه مشغولند.
وی گفت؛ از جمله این توجیهات مقایسه حقوق‌های نجومی با فساد اقتصادی ۳ هزار میلیاردی است که باید گفت اولاً؛ فساد کلان ۳ هزار میلیاردی را دلسوختگان نظام مطرح نموده و دنبال کردند تا به نتیجه رسید و ثانیاً؛ کسانی که دست به آن دزدی کلان زده بودند، دزد بودند نه مسئول! آنها گرگ بودند که به گله زدند و شما مدیران نجومی، چوپان بودید و قرار بود نگهبان باشید نه  اینکه خود به آن دستبرد بزنید!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: