تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۶ کد مطلب 116608

حجت الاسلام شجونی ؛

استخوان بندی کشور اصولگرایی است /احمدی نژاد در هشت سال دوران ریاست جمهوری اش یکبار هم نامی از اصولگرایی بر زبان جاری نکرد

ما اصولگرایان برای رسیدن به وحدت ناامید نیستیم، احمدی نژاد چنانچه از فیلتر شورای نگهبان رد شد می تواند فعالیت سیاسی کند. این انشالله دیگر اختلاف بین اصولگریان تکرار نخواهد شد، احمدی نژاد که در هشت سال دوران ریاست جمهوری اش یکبار هم نامی از اصولگرایی بر زبان جاری نکرد.

به گزارش میدان۷۲ حجت الاسلام والمسلمین جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت:ما اصولگرایان برای رسیدن به وحدت ناامید نیستیم و خدا با ماست.

وی افزود: ما اصولگرایان برای رسیدن به وحدت ناامید نیستیم، احمدی نژاد چنانچه از فیلتر شورای نگهبان رد شد می تواند فعالیت سیاسی کند. این انشالله دیگر اختلاف بین اصولگریان تکرار نخواهد شد، احمدی نژاد که در هشت سال دوران ریاست جمهوری اش یکبار هم نامی از اصولگرایی بر زبان جاری نکرد.

شجونی درباره تلاش اصولگرایان برای رسیدن به  وحدت در آستانه انتخابات ریاست جمهوری  اظهار داشت: اصولگرایان  در انتخابات  سال ۹۲ نتوانستند علی رغم جلسات گوناگون و تعهدی که داشتند به وحدت برسند  ولذا مردم گفتند ما به شخص  دیگری رای خواهیم  داد چه بهتر که آن شخص در لباس روحانیت باشد.

وی با اشاره به تلاش های اصولگریان برای وحدت ابراز امیدواری کرد که  این انشالله دیگر اختلاف بین اصولگریان تکرار نخواهد شد.

عضو جامعه روحانیت مبارز  در پاسخ به اینکه تاکنون چه اقدام خاصی برای عدم تکرار تجربه های ناموفق گذشته از سوی اصولگرایان انجام شده است گفت: ما اصولگرایان برای رسیدن به وحدت ناامید نیستیم و خدا با ماست، چرا که استخوان بندی کشور اصولگرایی است.در ایام نزدیک به انتخابات ضرورت ایجاب می کند که با جمع بندی نظرات برای انتخابات ریاست جمهوری فکری کنیم.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران در پاسخ به اینکه آیا جامعتین برای رسیدن به وحدت  به نتایج مشخص و روشنی رسیده است، گفت: در حال حاضر موتور محرکه اصولگرایان روشن شده و راه افتاده و انشالله به موقع و ضرورت لازم به ثمر خواهد نشست.

شجونی درباره تلاش و رایزنی بزرگان اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری آینده برای رسیدن به گزینه واحد نیز گفت: تا این لحظه هیچ صحبتی در مورد هیچ گزینه ای نشده است.
از او درباره اجمدی نژاد و تحرکات او پرسیدیم که پاسخ داد : احمدی نژاد که در هشت سال دوران ریاست جمهوری اش  یکبار هم نامی از اصولگرایی بر زبان جاری نکرد و با جامعتین کاری نداشت  و او مرد کار و عمل بوده و مردم کم و بیش او را می خواهند. احمدی نژاد کاندیدای اصولگرایان برای انتخابات سال اینده نیست، اضافه کرد: مردم دانشمند و باسواد دیگر تکرار حواشی احمدی نژاد را دوست ندارند و اگرچه او علاقه مندان خود را هم دارد و چنانچه از فیلتر شورای نگهبان رد شد می تواند فعالیت  سیاسی کند و عده ای هم منتظرش هستند.
منبع :ایران
  1. علی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    شجونی خیلی جوش میاری شما درقامتی نیستی که برای مردم وشورای نگهبان تعیین تکلیف کنید معنی اصول بلد نیستید اگه حرفهایی خودت را یکمروری کنید اصلا باهم همخوانی ندارد ازان شاخه به اان شاخه

  2. امیر محمد :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    نامی از اصلاح طلبی برده است؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: