تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۶ کد مطلب 116716

دکتر مهدی کوچک زاده در گفت و گو با میدان72:

میخواهند جای مصلحین و مفسدین را عوض کنند/ استقبال از خادم ملت، اینها را مضطرب کرده است

دکتر کوچک زاده در واکنش به اظهارات اخیر شهرام جزایری:تمامی این ساختارشکنی هایی که در حوزه رسانه ای و در عرصه سیاسی کشور توسط این آقایان دنبال میشود نشان میدهد که قصد دارند جای مصلحین را با مفسدین عوض کنند. این کارها نیز به همین دلیل است که عرصه ی اظهار نظر و مدیریت افکار عمومی به مفسدین سپرده شود .رسانه هایی که منابع مالی آنها را نیز همین مفسدین تامین میکنند.

دکتر مهدی کوچک زاده نماینده مجالس هفتم و هشتم و نهم شورای اسلامی در گفت و گو با میدان۷۲ و در واکنش به مصاحبه شهرام جزایری با روزنامه آرمان، این اقدام روزنامه آرمان و انعکاس صحبت های فردی که محکومیت قضایی در امور اقتصادی دارد را در راستای نوعی قبح شکنی در عرصه ی رسانه ای کشور قلمداد کرد و افزود:

این کاری که شهرام جزایری انجام داده و روزنامه آرمان به عنوان ارگان خانوادگی آقای هاشمی، آن را منتشر کرده، در راستای یک قبح شکنی است. این قبح شکنی بدین معنی است که مفسدین اقتصادی به خودشان جرات دهند و وارد اظهار نظر و تعیین تکلیف کردن برای دیگران شوند.جالب اینجاست که کسی هم کاری با اینها ندارد.

این استاد دانشگاه ضمن تقبیح چنین موضع گیری هایی و با اشاره به مواضعی از این دست توسط غلامحسین کرباسچی، و خطر دنباله دار شدن چنین اظهاراتی افزود: هر دوی اینها کسانی هستند که در قوه قضاییه دارای پرونده و محکومیت هستند. خبائث با خبائث و طیبین با طیبین محشور خواهند شد. چگونه ممکن است کسی که دردوره ی مجلس ششم که همدستان همین آقایان فعلی بر سر کار بودند، به ده ها نماینده مجلس رشوه داده است و سابقه چندین محکومیت و حتی فرار را دارد به خودش جرات بدهد چنین در عرصه سیاسی کشور اظهارنظر کند و کسی هم با وی کاری نداشته باشد؟ مهم تر آنکه یک روزنامه ای که از وزارت ارشاد مجوز دارد، به راحتی این اظهارات را منعکس میکند. تمامی این ساختارشکنی هایی که در حوزه رسانه ای و در عرصه سیاسی کشور توسط این آقایان دنبال میشود نشان میدهد که قصد دارند جای مصلحین را با مفسدین عوض کنند. این کارها نیز به همین دلیل است که عرصه ی اظهار نظر و مدیریت افکار عمومی به مفسدین سپرده شود .رسانه هایی که منابع مالی آنها را نیز همین مفسدین تامین میکنند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با مرتبط دانستن موج جدید حملات گروه های مختلف بر علیه دکتر احمدی نژاد، با استقابل مردم از ایشان اضافه کرد: استقبال مردم از خادم خودشان اینها را به چنین واکنش هایی مجاب کرده است.قطعا اینها از استقبالی که توسط  مردم از آقای احمدی نژاد صورت گرفته است ، آشفته شده و عنان اختیارخود را از دست داده اند و به مفسدین شناسنامه دار متمسک شده اند. حرف ها و ادعاهای خودشان، تکراری شده و نزد مرم خریدار ندارد، به همین دلیل دست به دامن مفسدین شناسنامه دار شده اند و تیتر رسانه هایشان کرده اند.

دکتر کوچک زاده در پاسخ به پرسشی مبنی بر چرایی از سرگیری اتهامات برخی رسانه های اصولگرا علیه دکتر احمدی نژاد و به میان آوردن همان ادعاهای نخ نما شده ی گذشته گفت: تکلیف کسانی که با این نغمه شوم همراهی کنند ، با کرام الکاتبین است. بهترین کار این است که در شرایط فعلی روشن سازی کنیم که چرا یک مفسد سرشناس کشور علیه احمدی نژاد و دولت های نهم و دهم اظهار نظر کرده است.

وی در مورد فعالیت های خود پس از اتمام دوره نمایندگی مجلس اظهار داشت: به مانند گذشته در دانشگاه مشغول به فعالیت هستم.

 

لازم به ذکر است شهرام جزایری در مصاحبه با روزنامه آرمان مدعی شده بود”اگر تمام احمدی‌نژادی‌ها مصلح‌اند به مفسد بودنم افتخار می‌کنم”.

 

  1. احمد ع ع ع :
    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

    کافر همه را به کیش خود پندارد. ان کسیکه پاک اسست از محاسبه چه باک است. دکتر احمدی نزاد انشاالاه. سال دیگ همین.موقع. مراسم تحلیف انشاالاه. چند بت دیگه هم که مونده در شکن.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: