تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۹ کد مطلب 116750

سوءاستفاده روزنامه “جمهوری اسلامی” از شعار یک جانباز!

روزنامه نزدیک به هاشمی با سوءاستفاده از شعار این جانباز، طوری خبر را تنظیم کرده که گویا جانباز مورد اشاره مخالف احمدی‌نژاد بوده و شعارش علیه وی بوده است، در حالی که این جانباز از حامیان احمدی‌نژاد بوده و در اکثر مواقع در مراسم‌های سخنرانی احمدی‌نژاد در کنار او حضور دارد (که تصاویر و فیلمش نیز در رسانه‌ها موجود است) و شعارش در تایید سخنان رئیس جمهور سابق بوده است.

به گزارش میدان۷۲  روزنامه حامی دولت و هاشمی (جمهوری اسلامی) روز شنبه نوشت::محمود احمدی نژاد عصر پنجشنبه ۳۱ تیر در مسجد مسعودیه واقع در سه راه افسریه تهران بار دیگر پیرامون نحوه نابسامان توزیع ثروت در جهان صحبت و به صورت غیرمستقیم به دولت حمله کرد.

در جریان این مراسم، طرفداران او به صورت سازمان دهی شده شعار می‌دادند: احمدی قهرمان – برس به داد ایران. وی که باز هم مدیریت جهان را نشانه رفته بود ادامه داد: «ما یا نعمت‌های خدا را نشناخته‌ایم یا درست توزیع‌شان نکرده‌ایم.» در این هنگام، جانبازی از میان جمعیت با فریاد گفت: مرگ بر غارت‌گر بیت‌المال، غارت‌گر بیت المال اعدام باید گردد.
لازم به ذکر است؛ روزنامه نزدیک به هاشمی با سوءاستفاده از شعار این جانباز، طوری خبر را تنظیم کرده که گویا جانباز مورد اشاره مخالف احمدی‌نژاد بوده و شعارش علیه وی بوده است، در حالی که  این جانباز از حامیان احمدی‌نژاد بوده و در اکثر مواقع در مراسم‌های سخنرانی احمدی‌نژاد در کنار او حضور دارد (که تصاویر و فیلمش نیز در رسانه‌ها موجود است) و شعارش در تایید سخنان رئیس جمهور سابق بوده است.
منبع:شهدای ایران
  1. گیتی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

    حب وبغض این پیر مردان پرمدعا تمامی ندارد……فقط احمدی نژاد به توان بینهایت….

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: