تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۰ کد مطلب 116752

حاجی بابایی:اصولگرایی حول حرف زدن ۴نفر نمی‌چرخد

پیروزی کاندیدای اصولگرایان مقابل روحانی در سال ۹۶ بستگی به فردی دارد که در نهایت همه اصولگرایان بر روی او به اجماع خواهند رسید. اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ به خوبی عمل نکردند که در این عدم موفقیت مولفه های گوناگونی تاثیرگذار بود.

به گزارش میدان۷۲ حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت احمدی نژاد معتقد است: پیروزی کاندیدای اصولگرایان مقابل روحانی در سال ۹۶ بستگی به فردی دارد که در نهایت همه اصولگرایان بر روی او به اجماع خواهند رسید. اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ به خوبی عمل نکردند که در این عدم موفقیت مولفه های گوناگونی تاثیرگذار بود.

ما هر احتمالی را در انتخابات ۹۶ میدهیم و هیچ کدام از این احتمال ها را رد نمی کنیم. سال ۹۶ نمایش و چینش اصولگرایان و اصلاح طلبان را باید در عرصه سیاسی ببینیم و اینکه چه کسانی از اصولگرایان از روحانی حمایت می کنند به نمایش کاری که اصولگرایان به کار می بندند دارد.

اصولگرایی حول حرف زدن ۴نفر نمی چرخد،اصولگرایی یک طیف گسترده وسیع و مردمی است که آنها مطالبات و خواسته هایی دارند که ممکن است گاهی وقتها خواص اصولگرایی همراهی کنند و گاهی وقتها نیز همراهی نکنند.

در مورد احتمال حمایت اصولگرایان از روحانی نیز باید گفت: ما باید ببینیم که آقای روحانی مورد حمایت خود اصلاح طلبان نیز خواهد بود یا اینکه درمورد وی به جمع بندی نمی رسند، هنوز چیزی معلوم نیست. در مورد احتمال حمایت اصولگرایان از احمدی نژاد نیز هر نوع احتمالی وجود دارد.

منبع:خبرانلاین

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: