تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۹ کد مطلب 116801

شریف زاده: احمدی نژاد پایگاه مردمی مستقل دارد/ احمدی نژاد “فعلا” تصمیمی برای انتخابات ندارد/ روحانی به جای سوال از رئیس جمهور سابق از خودش سوال بپرسد

پایگاه مردمی دکتر احمدی‌نژاد قابل انکار و تعجب نیست. مخالفت‌های برخی زا استانداران و فرمانداران برای عدم سخنرانی ایشان را می‌توان سندی دیگر از استقبال بی نظیر مردم از احمدی نژاد دانست.
روحانی اما به جای پرسش از خود و اینکه تاکنون چه فعالیتی برای جوانان، اشتغال،مسکن و غیره انجام داده‌اند،میبینیم که پرسش‌ها به سمت احمدی‌نژاد سوق داده شده است. نمی‌گوییم نباید از احمدی‌نژاد سوال پرسیده شود اما در سال آخر معمولا به عملکرد روحانی پرداخته می‎شود.

به گزارش میدان۷۲ بهمن شریف زاده از نزدیکان محمود احمدی نژاد  در خصوص وضعیت رئیس جمهور سابق گفت: پایگاه مردمی  دکتر احمدی‌نژاد قابل انکار و تعجب نیست. مخالفت‌های برخی زا استانداران و فرمانداران برای عدم سخنرانی ایشان را می‌توان سندی دیگر از استقبال بی نظیر مردم از احمدی نژاد دانست.

شریف زاده با بیان اینکه احمدی‌نژاد پایگاه اجتماعی بالایی دارد ونیاز به حمایت جریان‌های سیاسی ندارند، خاطرنشان کرد:ایشان پایگاه مردمی مستقل به دور از جریان‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا دارد و طبیعتا نیازی به حمایت از سمت این جریان‌ها ندارد.البته باید گفت که وی با هیچ جریانی در تقابل نیست.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه عملکرد ۸ ساله احمدی‌نژاد و تفکرات وی گویای همه مسائل است، تاکید کرد: میبینیم که بدنه دو جریان اصلاح‌طلبی و اصولگرایی در مسیری به سمت احمدی‌نژاد حرکت می‌کنند اما راس این دو جریان متفاوت است.

وی افزود: برخی از اصولگرایان به احمدی‌نژاد رقبت نشان داده‌اند،برخی دیگر خیر!اما اصلاح‌طلبان در کل با باایشان مخالف هستند فقط در شدت و حدت ان متفاوت هستند.البته جریان  اقتصادی کارگزارن نیز با عملکرد احمدی‌نژاد مخالف هستند.

شریف زاده با بیان اینکه در ماه رمضان یک ضیافت به میزبانی حسن روحانی و حضور دو جریان شکل گرفت، از این دو جریان خواسته شد که نوعی همکاری و ائتلاف شکل بگیرد، برخی از رسانه‌های که در جریان هاشمی رفسنجانی تعریف می‌شوند مسئله این ائتلاف را پیگیری کردند و از آن با عناوینی مانند جمهوری دو حزبی، ائتلاف،پارلمان اصلاح‌طلبی و غیره استفاده کردند که به نظر می‌رسد خواهان یک اجماع علیه احمدی‌نژاد هستند.

بهمن شریف زاده در خصوص حضور احمدی‌نژاد در انتخابات سال۹۶ گفت:ایشان بارها اعلام کرده است که فعلا برای انتخابات برنامه‌ای ندارد و امکانش هست که نظرشان تغییر کند. اما هیچگاه نگفته‌اند که محال است حضور پیدا کنم. رئیس‌جمهور سابق کشورمان هر جلسه و سخنرانی که انجام می‌دهد رنگ و بوی انتخاباتی ندارد و کاملا بی ارتباط با انتخابات است و بیشتر سمت و سوی مبانی فکری ایشان،نگاه به آزادی،حق انتخاب مردم و غیره است.

وی تصریح کرد:صحبت از حضور احمدی‌نژاد در انتخابات فقط گمانه زنی جریان‌هاست.

شریف زاده با بیان اینکه اصولا در سال آخر دوره ریاست جمهوری معمولا به عملکرد اخیر خود می‌پردازند، خاطرنشان کرد: روحانی اما به جای پرسش از خود و اینکه تاکنون چه فعالیتی برای جوانان، اشتغال،مسکن و غیره  انجام داده‌اند،میبینیم که پرسش‌ها به سمت احمدی‌نژاد سوق داده شده است. نمی‌گوییم نباید از احمدی‌نژاد سوال پرسیده شود اما در سال آخر معمولا به عملکرد روحانی پرداخته می‎شود.

وی عنوان کرد: میبینیم که نافرجام بودن برجام ثابت شده است و تنها همت جدی دولت در خصوص برجام بوده. دو کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا نیز تغییر در وضعیت برجام را از اولویت خود دانسته‌اند. دولت روحانی باید به مردم پاسخگو باشد که چرا کشور به این سمت هدایت شد؟ پاسخگویی به مردم و مراجع قانونی. البته مجلس نیز در این خصوص بی تقصیر نیست و باید دید موضوع به این مهمی را چرا در ۲۰ دقیقه تصویب کردند.

شریف زاده با اشاره به اینکه برجام نباید تحت شعاع قرار بگیرد،گفت: حقوق‌های نجومی نیز باید پیگیری شود و هیچ کدام نباید بر دیگری سایه بیاندازد.

منبع: نامه نیوز

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  بنام خدا
  به امید دریافت جواب از این به بعد این مطلب را میفرستم.
  پیش نیاز:
  ۱-من و شمایی که مخاطب این وب سایت هستیم و کسای دیگری که دسترسی ندارند و خودشان را احمدی نژادی میدانند همه و همه و قطعا ، عاشق راه و روش و ارزش ها و آرمان های احمدی نژاد هستیم و نه شخص احمدی نژاد که اگر خلاف این باشد باید در احمدینژادی بودنش شک کرد
  ۲- پایبندی به ارزش های احمدینژاد ارتباطی به این ندارد که خود احمدی نژاد پرچم دار باشد یا کسی که دارای روشی احمدی نژادی است چون اگر خلاف این باشد، مثلا با نبودن فرد احمدینژاد( به هردلیلی) باید دست از آرمان ها شست، که این برای احمدینژادی ها(جریان عدالت و نه خود فرد احمدی نژاد) غیر ممکن است.
  ۳-مردم ایران ثابت کرده اند همیشه اقبال بیشتری به افراد و چهره های جدید دارند حتی اگر از چهرهای سابق هم راضی باشند
  ۴-اگر نگوییم تداوم حکومت برای یک فرد فساد می آورد اما قطعا می توان گفت که جمود و تک سلیقه گی و رکود را بدنبال خواهد داشت و اگر نظری مخالف این داشته باشیم نظرمان را به حامیان هاشمی که او را آچار فرانسه و بروز میدانند نزدیک کرده ایم
  ۵-تکرار چهره ها برای نظام هم زیبا نیست و هم قحط رجال را به ذهن متبادر میکند و این برای جریان احمدی نژاد به مراتب مخرب تر است.
  ۶–ما میدانیم احمدی نژاد یعنی مشایی و مشایی یعنی احمدی نژاد ( نزدیکترین تفکر به تفکر فردی که در حال حاضر یک جریان به نام ایشان منتصب است)
  ۷- تمام حامیان تفکر احمدی نژادی ارزشی برای واژه جریان انحرافی قائل نیستند و کوچکترین شکی در ولایی بودن مهندس مشایی ندارند.
  نتیجه گیری:
  ۱- حامیان تفکر احمدینژاد با ریاست جمهوری مهندس مشایی مشکلی ندارند
  ۲- افراد دور از سیاست که در انتخابات به دلایل مختلف شرکت میکنند ، هیجان و ماجراجویی ناشی از ریاست جمهوری مشایی را به تکرار فردی که سابقا حضور داشته ترجیح میدهند
  ۳- اصولسوارها نیز قطعا در ناچاری و سهم خواهی و آن هم در زمانی که اقبال جامعه را به کاندید احمدینژادی می بینند واژه ترسناک انحراف را در ذهن خود توجیه خواهند کرد و به این کاندید روی می آورند
  ۴- قسمتی از جامعه نیز که در اندیشه خود ( ناشی از جو سازی های سال های اخیر) مهندس مشایی را به نوعی صاحب تفکری غیر از تفکرات حاکم در نظام می پندارند نیز به سمت او گرایش خواهند داشت
  ۵- کسی که دارای نقاط قوت دولت احمدی نژاد است و دارای نقاط ضعف او نخواهد بود(فرمایش رهبری)
  با این اوصاف نظر من به عنوان یک فرد که در جامعه زندگی می کند کاندید جریان احمدینژادی نباید کسی جز مهنس مشایی انتخاب شود .

 2. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بسمه تعالی
  باسلام
  ببینید دوستان.. امروزه در این فضای مجازی دیگر نمی توان برای مردم دودوزه بازی کرد.. منابع نزدیک به ایشان که ارادتمندشان هستیم حضور ایشان را قطعی می دانند پس مدام نفرمایید ایشان قصد حضور ندارند.. بگویید نتیجه قطعی بسته به شرایط دارد و واقعاً هم همین است… چون مردم فکر می کنند دارند باشون بازی می کنند… به نظرم کمی روراست تر از قبل ایشون باید به رفتاراشون سروسامان بدن… مردم نشون دادن با هزاران تخریب ناجوانمردانه هنوز عده زیادی باور نمی کنند و یاشون رو دوست دارند لذا ما توقع داریم در ادامه راه ایشون رو صادقانه تر و روراست تر ببینیم.. بحث تکذیب گفتن هاله نور و خط قرمز بودن وزرا… ۱۱ روز خانه نشینی… و جملات و داستان های بی ارتباطی که حمل بر خودستایی بشه و…
  ان شاء الله با رفع این نواقص ایشون به یک مرد تاریخی در ایران تبدیل می شوند که سال های سال نخواهیم دید… عزت زیاد

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رغبت در اینجا صحیح است

 4. احمد ع ع ع :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  اقای احمدی نزاد اگه نیایی خیانت به اسلام و نظام و مردم کرده ای

 5. احمد ع ع ع :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بهتر که مخالفت کنند بیشتر مخالفت کنند بهتره گور خودشان به دست خودشان میکند. خداوند دشمنان را از احمق ها افریده. مگه دکتر چه هیزم تری به انان فروخته.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: