تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۰ کد مطلب 116818

علیرضا فرساد فعال سیاسی؛

چطور شخصی با پرونده فسادی سنگین در کارنامه اش,میتواند در رابطه با احمدی نژاد حرف بزند؟/جزایری نگاهی به اطرافش کند میفهمد که یک ملت احمدی نژادی اند

مقام معظم رهبری در آخرین دیدار خود با اعضای دولت دهم فرمودند: هشت سال کار کردید، تلاش کردید، کارهای خوبی انجام گرفت، تحمل زحمات کار شبانه‌روزی را شماها نشان دادید؛ یعنی دیده شد، احساس شد، همه فهمیدند که رئیس جمهور محترم و همکارانشان در دولت حجم کارشان بسیار بالا و پرشتاب نسبت به همه‌ی دوره‌های دیگر بود و هست.حالا جزایری چه علم غیبی دارد که میگوید احمدی نژاد ایران را ۸۰ سال به عقب برگرداند خودش مسئله ایست.

به گزارش میدان۷۲ صبح دیروز مصاحبه ای جنجالی از شهرام جزایری در رابطه با دولت نهم و دهم و رییس این دولت در روزنامه آرمان منتشر شد.علیرضا فرساد فعال سیاسی اصولگرا و از حامیان احمدی نژاد نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.وی طی مصاحبه ای گفت:چطور شخصی که خود پرونده فسادی سنگین در کارنامه اش دارد و بارها از دست قانون فرار کرده است و متواری شده اسن میتواند در رابطه با دولت خدمتگذار و انقلابی نهم و دهم و شخص دکتر احمدی نژاد حرف بزند؟

علیرضا فرساد افزود:جزایری خودش متهم به فساد مالی بوده و محکوم شده است و جرائمی از جمله جعل اسناد, رشوه,تبانی در معاملات دولتی و چندین اتهام سنگین فساد را در پرونده دارد حالا چگونه این آدم میتواند از عدالت و این حرف ها سخن بگوید.حرف های جزایری بیشتر شبیه یک شوی تبلیغاتی و سیاسی است که گویی برخی این حرف ها رو به او یاد داده اند.

وی در ادامه با یادآوری حمایت های بی بدیل رهبر انقلاب از دولت نهم و دهم و شخص رییس دولت گفت:از آدمی مانند جزایری بعید هم نیست که مطالعات اندکی در رابطه با میزان پیشرفت کشور در دولت نهم و دهم داشته و جملات رهبری فرزانه انقلاب در رابطه با این  پیشرفت ها را نشنیده باشد که اینگونه همانند طنزی مدعی میشود که وزرای احمدی نژاد اشخاصی با توان پایین و بی علم بوده اند.

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد:مقام معظم رهبری در آخرین دیدار خود با اعضای دولت دهم فرمودند: هشت سال کار کردید، تلاش کردید، کارهای خوبی انجام گرفت، تحمل زحمات کار شبانه‌روزی را شماها نشان دادید؛ یعنی دیده شد، احساس شد، همه فهمیدند که رئیس جمهور محترم و همکارانشان در دولت حجم کارشان بسیار بالا و پرشتاب نسبت به همه‌ی دوره‌های دیگر بود و هست.حالا جزایری چه علم غیبی دارد که میگوید احمدی نژاد ایران را ۸۰ سال به عقب برگرداند خودش مسئله ایست.

فرساد افزود:جزایری توانایی مناظره با هیچ یک از حامیان احمدی نژاد را ندارد و اگر هم در مناظره ای شرکت کند جز شکست حاصلی برایش نخواهد داشت.شهرام جزایری را به مناظره پیرامون خدمات دولت نهم و دهم و زحمات شبانه روزی رییس دولت دعوت میکنم.اما باور دارم که حرف های او دیکته شده و تنها یک شوی تبلیغاتی است.

منبع : صبح دیروز

 1. احمد ع ع ع :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چون خودش اندازه هشتاد سال ملت ایران دزدیده. فکر می کننذ همه مثل خودش دزد و مال مردم خور هستند اگر هر کدام از وزرا ریس جمهورهای اسبق و حتی علما راست میگن زندگی خودشان با اقای احمدی نزاد از نظر ساده زیستی مقایسه کنند ببیند کی رااست میگه الکی برای خودتاان کناه فراهم کنین. حالا جزایری که حساب با بقیه دامها جداست. کافر همه را به کیش خود پندارد. انشاالاه سال اینده. سال احمدی نزاد یه.

 2. احمد ع ع ع :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  اینا اینقدر پوست کلفتند. و کسی با انان برخورد نکرده. اینطوری دارند حرف می زنند. اگه در مملکت قانونی بود حکم این مرد اعدام. بود ولی جون اکثرشان با او دست داشتند. حچی شد

 3. رها :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چه افتخاری یالاتر از این که مفسد اقتصادی به حمایت از جریان اشرافی به دولت دهم بد بگوید بیچاره آن روزنامه ای که از روی لاعلاجی دست به دامن چنین تبهکاران اقتصادی شده است دم خروس فساد سیستمی سرمایه سالاران از خیلی جاها زده بیرون یکیش همین حامی مالی شان است

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: