تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۷ کد مطلب 116857

علی دایی:پیروزی حق تیم نفت بود/مقابل هواداران نیز این بازی را انجام می دادیم

با تمام احترامی که برای تیم استقلال قائلم اما تیم نفت به خصوص در نیمه دوم بهتر از حریف بود این در حالی است که ما دیرتر از سایر تیم ها خود را برای لیگ مهیا کردیم.

به گزارش میدان۷۲ ، «علی دایی» پس از کسب تساوی یک بریک تیمش برابر تیم استقلال تهران با بیان اینکه تیم نفت دیرتر از سایر تیم ها تمرینات پیش از فصل خود را آغاز کرد، افزود: با تمام احترامی که برای تیم استقلال قائلم اما تیم نفت به خصوص در نیمه دوم بهتر از حریف بود این در حالی است که ما دیرتر از سایر تیم ها خود را برای لیگ مهیا کردیم.
وی افزود: به طور حتم کسب این نتیجه لایق نفت نبود و ما استحقاق پیروزی در این دیدار را داشتیم.
سرمربی تیم نفت تهران با اشاره به برنامه های تمرینی اش در ادامه فصل شانزدهم، بیان کرد: برنامه های تمرینی مناسبی برای آمادگی بیشتر بازیکنان پیش رو داریم تا بتوانیم تیم موفقی را روانه این رقابت ها کنیم.
دایی در خصوص تجلیل از «جواد نکونام» بازیکن سابق تیم ملی نیز گفت: جواد از جمله مفاخر فوتبال است که لازم بود از وی تجلیل به عمل آید و این حداقل کاری بود که می توانستیم برای وی انجام داده و یادگاری از خود و وی به جا بگذاریم.
وی در پاسخ به این پرسش که تیم نفت تهران چه تفاوت هایی با تیم صبای قم که فصل گذشته را خوب شروع کرد، دارد گفت: تیم نفت ازصبای فصل گذشته خیلی بهتر بازی می کند بازیکنان این تیم در دیدار با استقلال نشان دادند که توانایی بالایی دارند و مرا به آینده این تیم امیدوار کردند.
دایی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه عملکرد تیم داوری را چگونه ارزیابی می کنید، اظهار داشت: از تیم داوری تشکر می کنم آنان عملکرد خوبی داشتند اما معتقدم در یک صحنه پنالتی قطعی را برای تیم ما نگرفتند که می توانست نتیجه را به سود تیم ما تغییر دهد.
وی تاکید کرد: چنانچه بازیکنان تیم نفت روند مناسب دیدار برابر تیم استقلال را ادامه دهند این تیم یکی ازتیم های مدعی درپایان فصل خواهد بود.
دایی در باره اینکه آیا غیبت هواداران در کسب نتیجه تساوی تیمش برابر استقلال تاثیر گذار بوده است؟ تصریح کرد: گاهی اوقات اتفاقاتی در فوتبال رخ داده و کمیته انضباطی به اجبار رای به عدم حضور هواداران می دهد تیم های بزرگی همانند استقلال و پرسپولیس با تماشاگرانشان می توانند موفق تر باشند اما در دیدار تیم استقلال برابر تیم نفت اگر هواداران هم حضور داشتند ما همین بازی را از خود به نمایش می گذاشتیم.
تیم نفت تهران در نخستین دیدار خود در لیگ شانزدهم تیم مدعی استقلال تهرا ن را با کسب نتیجه تساوی یک بریک متوقف کرد.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: