تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۸ کد مطلب 116868

احمد امیرآبادی در گفت و گو با میدان72:

تغییر فرمانداران، پیامد خوبی برای دولت ندارد

دولت نباید در بحث انتخابات عجله به خرج دهد. ورود زود هنگام به مباحث انتخاباتی دست دولت برای خدمت به مردم را میبندد و مانع خدمت رسانی به مردم میشود. وقتی فضای انتخاباتی شکل بگیرد بسیاری از کارهای اساسی که باید فارغ ازمباحث سیاسی_جناحی پیگیری بشود روی زمین می ماند.

به گزارش میدان۷۲ احمد امیرابادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی طی گفت و گو با میدان۷۲ ، ضمن تاکید بر اجتناب از ورود زودهنگام به بحث های انتخاباتی گفت:دولت نباید در بحث انتخابات عجله به خرج دهد. ورود زود هنگام به مباحث انتخاباتی دست دولت  برای خدمت به مردم را میبندد  و مانع خدمت رسانی به مردم میشود. وقتی فضای انتخاباتی شکل بگیرد بسیاری از کارهای اساسی که باید فارغ ازمباحث سیاسی_جناحی پیگیری بشود روی زمین می ماند.

نماینده مردم قم گفت: دولت باید مراقبت کند تا فرمانداران واستانداران ورود زود هنگام به انتخابات نداشته باشند و جلسات را در استان ها نوعی برنامه ریزی کنند تا شائبه برانگیز نباشد.

امیرآبادی، تخلفاتی که بعضا در انتخابات صورت میگیرد را ناشی از برخی دخالت ها عنوان کرد و افزود:تقلب در انتخابات جمهوری اسلامی ایران، معنایی ندارد و این تهمتی که در سال ۸۸ نسبت دادند، ظلم بزرگی بر نظام اسلامی بود.

نماینده مردم قم در مورد تاثیر اظهارات کسانی که فضای انتخابات را به سمت اصلاح طلب تر شدن پیش بینی میکنند گفت: شاید در صندوقی کسی با شناسه های دیگری با افراد دیگری بیایند رای را بدهند که بنا به درخواست مجریان باشد ،اما اینکه تقلبی صورت بگیرد که درانتخابات تاثیر داشته باشد این ممکن نیست .

وی اضافه کرد: معمولا دولت ها دوست دارند مجالس و در مجموع انتخابات را در دست بگیرند وادامه حیات داشته باشند اما مردم همیشه طور دیگری تصمیم میگیرند و بعضا شاهد بوده ایم دولتی که مردم انتخاب کرده اند  کاملا شعارهایی بر خلاف دولت حاکم بوده است.گفتمان دولتی که انتخابات را برگزار کرده است کاملا متفاوت از دولتی است که از صندوق ها بیرون می اید.

امیر آبادی درمورد شائبه های تعویض برخی فرمانداران و استانداران در ماه های اخیر گفت:در این مقطعی که یک سال تا انتخابات زمان باقی مانده است، هر گونه تغییر و تحولی در مدیریت کشور و وزارت کشور در سطح استانداران و فرمانداران و بخشداران پیام خوبی برای دولت ندارد وبه ضرر دولت است و پیامد خوبی ندارد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: