تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۱ کد مطلب 116932

بیانیه بسیج دانشجویی ۱۱ دانشگاه آزاد درباره هتاکی اخیر فائزه هاشمی:

خانم هاشمی! حقتان بود به علت شرکت در فتنه ۸۸ برخورد سختی با شما شود

در بخشی از بیانیه آمده است: خانم هاشمی! امروز به برکت امنیتی که زیر سایه حکومت اسلامی ایجاد شده است، امثال شما در حال جولان در کشور هستید وگرنه حقتان آن بود به علت شرکت در کودتای آمریکایی اسرائیلی سال ۸۸ مانند کودتاچیان ترکیه‌ای برخورد سختی با شما شود.

به گزارش میدان۷۲  بسیج دانشجویی ۱۱ دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به سخنان هتاکانه فائزه هاشمی رفسنجانی دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به وی نامه سرگشاده نوشتند.

 در نامه دانشجویان خطاب به این محکوم فتنه ۸۸ آمده است: «نیاوران‌نشینی و اشرافی‌گری و فساد اقتصادی شما و دوستانتان، دین مردم و نه حکومت اسلامی را تضعیف می‌کند. روزگاری علیه اسلام ناب شمشیر می‌کشیدند و حال علیه حکومت اسلامی این کار صورت می‌گیرد؛ آقازاده‌ها‌یی که خود باعث هتک حیثیت و ضربه بر پیکره نظام اسلامی بودند و با سیاستهای نادرست و رفتارهای غیراسلامی خود پنجه در صورت حکومت اسلامی کشیدند، حال دم از عدم کارایی آن می‌زنند».

فعالان دانشجویی در نامه خود خطاب به دختر هاشمی رفسنجانی تاکیده‌اند: خانم هاشمی، شما که یکی از متهمین و بانیان ولنگاری فرهنگی _اعتقادی در جمهوری اسلامی هستید، چطور به خود جرات می‌دهید  از جایگاه متهم به جایگاه شاکی رفته و به اصطلاح دست پیش بگیرید؟ آن چیزی که دین مردم را ضعیف می‌کند، نیاوران‌نشینی و اشرافی‌گری مسئولین، فساد اقتصادی فرزندان و سیاست‌گذاریهای اشتباه و منفعلانه دوستان شما و نه حکومت اسلامی است.

در ادامه این بیانیه آمده است: آن چیزی که شما از آن به عنوان ضعیف‌کننده دین مبین اسلام یاد می‌کنید حکومت اسلامی نیست، هنجارشکنی، قانون‌گریزی شما و دوستانتان در فتنه‌ها است. آن چیزی که ممکن است عده‌ای را نسبت به حکومت اسلامی شبهه‌دار کند ، ارتباط‌گیری و به رسمیت شناختن فرقه‌های ضاله بهائیت است که پایگاه اصلی آن در اسرائیل قرار دارد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: امروز به برکت امنیتی که زیر سایه حکومت اسلامی ایجاد شده است، امثال شما در حال جولان در کشور هستید وگرنه حقتان آن بود به علت شرکت در کودتای آمریکایی اسرائیلی سال ۸۸ مانند کودتاچیان ترکیه‌ای برخورد سختی با شما گردد.

در نامه بسیج ۱۱ دانشگاه آزاد اسلامی درباره این حامی فرقه بهائیت آمده است: دانشگاه آزاد اسلامی چه جوابی برای بکارگیری ضد انقلاب و عناصر مخالف نظام اسلامی دارد؟ امام راحل، فرمان تاسیس دانشگاهی را دادند تا دردی از معضلات و عقب‌ماندگیهای علمی کشور را حل نماید و یاور نظام اسلامی باشد، نه اینکه منحرفین و طرفداران بهائیت در آن جولان بدهند و در آن مسئولیت بگیرند. چطور آقایان از آرمانهای امام(ره) دم می‌زنند، اما به کسانی که در حق مهمترین یادگار امام (ره) یعنی حکومت اسلامی ظلم می‌کنند مسئولیت می‌دهند.

در پایان این بیانیه آمده است: ما دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از آقای هاشمی رفسنجانی انتظار داریم در کمترین حالت ممکن، تکلیف خود با فرزند منحط‌شان را مشخص کنند و از قوه قضاییه خواهان برخورد با جولان‌دهنگان ناتوی فرهنگی دشمن در دستگاه و نهادهای آموزشی کشور هستیم.

* بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد پرند، سمنان، کرمان، گرگان، علوم تحقیقات تهران، کرج، شیراز، قم، شاهرود، تهران غرب و یاسوج

منبع:نسیم

  1. احمد ع ع ع :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    کودتای فتنه ۸۸ایران هم از کودتای ترکیه اگه بیشتر نبود کمتر که نبود. امین خانم ذوی ماشین مرذم را به شورش دعوت می کرد وقتی محاکمش نکردند و به سزای اعمالش نرساندن. باید جولان بدهد و هیچکس هم کتذرب از دستش برنیایید. تا دوباره فتنه بر پا کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: