تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۹ کد مطلب 116945

ترس از احمدی نژاد/ چرا اصلاح طلبان شیپور را از سر گشادش می نوازند؟

این جماعت که تا دیروز ابتدا منکر فیش های حقوقی بودند و بعد باز طبق عادت وجود این معضل را به گردن دولت قبل انداخته اند از هم اکنون نیز خود را بازنده میدانی که قرار است دو بازیگر ریاست جمهوری سال آینده در آن بازی کنند می بیند لذا بجای پرداختن به بحث غارت بیت المال توسط رفقای خود چراغ به دست در روز روشن دنبال دزد می گردند؟!

به گزارش میدان۷۲ روزنامه آفتاب یزد مورخه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ به قلم سید علیرضا کریمی ‌سردبیر خود مطلبی تحت عنوان ” تکلیف احمدی نژاد را مشخص کنید ” نوشته است که نشان از ترس این جماعت از برملا شدن واقعیات این روزهای احوالات غارت بیت المال اصلاح طلبان دارد.

بنابر این گزارش این جماعت که تا دیروز ابتدا منکر فیش های حقوقی بودند و بعد باز طبق عادت وجود این معضل را به گردن دولت قبل انداخته اند از هم اکنون نیز خود را بازنده میدانی که قرار است دو بازیگر ریاست جمهوری سال آینده در آن بازی کنند می بیند لذا بجای پرداختن به بحث غارت بیت المال توسط رفقای خود چراغ به دست در روز روشن دنبال دزد می گردند؟!

بخشی از ادعاهای وی بدین شرح است:
**وقتی در زمان دولت احمدی نژاد جلز و ولز می کردیم و می گفتیم نهاد های نظارتی خواب نمانند و به امور محوله طبق قانون مقید و ملزم باشند برای امروز بود. دیروز یکی از وزرای دولت احمدی نژاد با تکبر و غرور خاصی به یک خبرنگار گفته است :«اگر دولت احمدی نژاد مشکل داشت باید دستگاه های نظارتی مچش را می گرفتند.»
**این مسئول دولت سابق همچنین مدعی شده است که «در سه سال اخیر عطش اقتصادی مدیران افزایش پیدا کرده است.» این وزیر سابق، آنچنان حرف نامربوطی هم نزده است. وقتی احمدی نژاد این روزها راست راست راه می رود و از این محله به آن محله و از این شهر به آن شهر سرک می کشد و سخنرانی انتخاباتی می کند باید هم مسئول دولت او پاسخ خبرنگاران را اینگونه بدهد.
**در کجای عالم یک شخص این چنین در مظان اتهام است اما به این راحتی هم برای خود تبلیغ می کند؟
**قطعا اگر نمایندگان مجلس اصولگرا به وکیل الدولگی خود افتخار نمی کردند و اگر سایر نهاد های نظارتی به بهانه مصلحت اندیشی های بلاوجه نظارت و برخورد را قربانی نمی نمودند، امروز تکلیف مشخص بود.
**قطعا موتور تخریب احمدی نژاد به زودی روشن خواهد شد و فیش های حقوقی بخش مهم سوژه های وی است. اگر تکلیف مشخص گردد او زمینی برای بازی ندارد…

به گزارش عصر امروز اما در خصوص اظهارات وی باید بیان داشت که:

۱- اگر نهادهای نظارتی دیروز به قول شما کوتاهی کردند و خواب بودند خوب امروز که کلیه امور اجرایی ۴ سال است در دستان شماست پس چرا شما مدارک کوتاهی دیروز مسئولان نظارتی را امروز به دادگاه و قوه قضاییه تحویل نمی دهید تا رسوا شوند کسانی که به بیت المال دست اندازی کرده اند؟ آیا نکند که شما هم دلتان به حال احمدی نژاد و اعضای دولت او سوخته است که چنین در حقش دارید لطف می کنید و سکوت کرده اید که وزیر دولت او بتواند چنین متکبرانه سخن بگوید؟!

۲- اینکه در سه سال اخیر عطش اقتصادی مدیران این دولت افزایش پیدا کرده و اتفاقا شما نیز ناخواسته آن را تایید کرده اید واقعا حرف بی ربطی نیست زیرا اگر غیر از این بود موضوع فیش های حقوقی درست از آب در نمی آمد! پس برای اینکه احمدی نژاد راست راست به شهرها و محله ها سر نزند و به قول شما تبلیغات انتخاباتی نکند فیش های حقوقی مدیران دولت وی را که همانند برخی از مدیران دولت شما چنین به چپاول مشغول بوده اند بر ملا سازید تا مردم تکلیف خودشان را با آنها نیز بدانند.

۳- و در کجای عالم شما نیز سراغ دارید که مشتی مخالف و رقیب برای رقیب دیگر اباطیل سرهم کنند و بنا باشد طرف را از سخنرانی و یا کاندیدا شدن منع نمایند. البته مگر در قانون انحصار طلبی اصلاح طلبان که به واقع مشی انحصارگری را به خوبی بلد هستند؟!

۴- و در آخر اینکه شما که همه را چنین به راحتی به وادی تهمت و استهزا می گیرید خوب است که از خدا بترسید و به فکر آخرت باشید که این دنیا فانی است هر چند این را یاسینی بیش نمی دانیم! اما اگر مجلس قبل را وکیل الدوله معرفی کردید یادتان نرفته که بعد از ۷ اسفند ۹۴ گفتید مجلس یازدهم را فتح کردید خوب است به مجلس فتح شده خودتان بگوید برای روشن شدن اذهان مردم بر روی اقدامات دولت قبل تحقیق کند و آن را به مردم معرفی نماید اگر این را هم البته راست گفته باشید؟!

منبع: عصر امروز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: