تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۸ - ۰۱:۱۳ کد مطلب 117071

اعراب به احمدی نژاد و قاسم سلیمانی افتخار می کنند

اخوانی ها به اردوغان و عراقی ها، بحرینی ها و حوثی ها به [آیت الله] خامنه ای، [آیت الله] خمینی، احمدی نژاد و قاسم سلیمانی افتخار می کنند.

به گزارش میدان۷۲ معاون رئیس پلیس دبی مدعی شد عراقی ها و بحرینی ها بجای افتخار به رهبران ملی شان، به احمدی نژاد و قاسم سلیمانی مباهات می کنند

 ضاحی خلفان تمیم، معاون رئیس پلیس دبی در تازه ترین اظهارات خود در توییتر مدعی شد بحرینی ها و عراقی ها بجای افتخار به فرماندهان ملی شان، به افرادی مانند احمدی نژاد و قاسم سلیمانی مباهات می کنند.
وی در حساب توییتر خود نوشت: من هیچ قوم و مردمی را در جهان نمی شناسم که بیشتر از فرمانده ملی شان، به یک فرمانده خارجی افتخار کنند؛ به جز مردمان ما در کشورهای حوزه خلیج فارس.
وی در ادامه نوشت: اخوانی ها به اردوغان و عراقی ها، بحرینی ها و حوثی ها به [آیت الله] خامنه ای، [آیت الله] خمینی، احمدی نژاد و قاسم سلیمانی افتخار می کنند.
وی در ادامه نوشت: این نشان از ملیت گمشده نزد این افراد است. کسی که ملیت ندارد، نمی تواند وطن را بسازد.
معاون رئیس پلیس دبی در ادامه خطاب به مردم کشورهای عربی نوشت:  ای ترسوها، به رهبرانتان افتخار کنید؛ نه به اردوغان. به کشورهایتان افتخار کنید، نه به ترکیه.
وی همچنین تصریح کرد: ما باید عشق میهن و رهبرانمان را در دل جوانانمان تقویت کنیم.
  1. احمد ع ع ع :
    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

    باید یک افرادی برای ریاست جمهوری ثبت نام کنند که لرزه بر دشمن بیفتد. مانند احمدی نزاد. سلیمانی. خاتمی امام جمعه. رسایی. جلیلی. نه افراد بزدل که دشمن خوشحال و برایشان کف و سوت می زند. مملکت نیاز به بزدل سیاسی. معتدل و ترسو ندارد مملکت افراد شجاع می خواهد.

  2. صدر از مشهد :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    البته در بین اعراب حاضر یک نفر بدون توبره و آخور پیدا کن بعد از مردم بخواه به قهرمانان خود افتخار کنند .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: