تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۸ - ۰۱:۲۱ کد مطلب 117073

تغییر در زمان گفت‌ و گوی تلویزیونی روحانی

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این برنامه تلویزیونی که سه شنبه دوازدهم مرداد ماه پس از خبر ۲۱ از شبکه اول سیما، شبکه خبر و رادیو سراسری به طور زنده پخش خواهد شد؛پیش از این زمان گفتگوی تلویزیونی رییس جمهور یکشنبه دهم مرداد ماه اعلام شده بود.

به گزارش میدان۷۲ پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری ضمن اعلام این خبر گفت: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این برنامه تلویزیونی که سه شنبه دوازدهم مرداد ماه پس از خبر ۲۱ از شبکه اول سیما، شبکه خبر و رادیو سراسری به طور زنده پخش خواهد شد؛ مهمترین مسایل روز کشور در حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، منطقه ای و بین المللی را تشریح می کند.

وی افزود: رییس جمهور همچنین ضمن ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد دولت، مهمترین برنامه های مربوط به حوزه های روابط خارجی، منطقه ای و سایر مسایل اقتصادی و اجتماعی را نیز با مردم در میان گذاشته و به سوالات مطرح روز پاسخ خواهد داد.

پیش از این زمان گفتگوی تلویزیونی رییس جمهور یکشنبه دهم مرداد ماه اعلام شده بود.

منبع:۵۹۸

  1. عبدالله ستمدیده :
    آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

    سلام رییس جمهور قلبها, دکتر روحانی عزیز, (حالا), هنوز صد روز نشده چه عجله ای برای حضور جلو دوربین. ملت یا لبو فروش یا بیسواد و راننده تاکسی الکی دلواپسند, شما مشغول اونا باش.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: