تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۹ کد مطلب 117128

مشاور رسانه ای رئیس جمهور سابق:

دکتر احمدی نژاد سکوت خود را نشکسته است

بر اساس یک تحلیل روشن از فضای عمومی کشور ، بر این باوریم که هرگونه تلاشی در جهت انتخاباتی کردن جامعه، به از دست رفتن فرصت ها برای تمرکز مردم بر عملکرد مسئولان اجرایی کشور منجر می شود و در چنین فضایی ، کسانی بیشترین بهره را می برند که دست شان برای ارائه گزارش کار به مردم خالیست.

به گزارش میدان۷۲ به نقل از آریا، مشاور رئیس دولتهای نهم و دهم در امور رسانه ای با اشاره به سفر زیارتی دکتر احمدی نژاد به مشهد مقدس تاکید کرد که در این سفر فرصتی فراهم شد تا ایشان در اجتماع اعضای شوراهای تبیین آرمانهای انقلاب و بازخوانی گفتمان امام خمینی(ره) در استان خراسان رضوی شرکت کند.

علی اکبر جوانفکر در این زمینه به خبرگزاری آریا گفت : دکتر احمدی نژاد در این گردهمایی بر ضرورت تبیین مبانی و آرمانهای انقلاب و بازخوانی خط نورانی امام و رهبری به عنوان یک اصل قطعی تاکید کرد و به بیان این نکته پرداخت که پیش از انجام هر اقدامی برای پیشرفت کشور ، باید مبانی و آرمانهای انقلاب به درستی بازخوانی و برای نسل های امروز کشور تشریح شود.

جوانفکر ادعای برخی از رسانه ها دایر بر شکست سکوت رئیس جمهور سابق پس از سه سال در شهر مشهد را رد کرد و گفت: مشی و منش دکتر احمدی نژاد همچنان بر حفظ سکوت و عدم پاسخگویی به اتهامات بی پایه و اساس است .

وی انتخاباتی بودن سخنان دکتر احمدی نژاد در شهر مشهد را نادرست خواند و گفت: بر اساس یک تحلیل روشن از فضای عمومی کشور ، بر این باوریم که هرگونه تلاشی در جهت انتخاباتی کردن جامعه، به از دست رفتن فرصت ها برای تمرکز مردم بر عملکرد مسئولان اجرایی کشور منجر می شود و در چنین فضایی ، کسانی بیشترین بهره را می برند که دست شان برای ارائه گزارش کار به مردم خالیست.

مشاور رسانه ای رئیس دولتهای نهم و دهم افزود: به تجربه اثبات شده است که در فضاهای تبلیغاتی و انتخاباتی ، کسانی دست برتر را دارند که عدم پایبندی خود را به مبانی اخلاقی در جهت تخریب دیگران به اثبات رسانده اند و با حمله و توهین به دیگران می خواهند موجودیت خود را اثبات کنند ، بنابراین ما به هیچوجه مایل به انتخاباتی شدن فضای عمومی کشور نیستیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: