تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۱ کد مطلب 117425

عضو جامعه روحانیت: از روحانی حمایت نمی کنیم ،درباره حمایت از احمدی نژاد باید بحث شود

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: با توجه به استنباطی که تا کنون دارم اصولگرایان از روحانی حمایت نخواهند کرد،در مورد حمایت از احمدی نژاد نیز باید مورد بحث قرار گیرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقی میفتد؛ انتخابات ایران همواره روزهای آخر رقم می خورد.

به گزارش میدان ۷۲ حجت الاسلام حسین ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین، با اشاره به اینکه بین اصولگرایان در مورد رسیدن به کاندیدای واحد برای انتخابات ریاست جمهوری اختلافی نیست، گفت: ائتلاف اصولگرایان واقعی است و تصمیم آنها در نهایت یکی خواهد بود و هر حزبی کاندیدای جدا نخواهد داشت و قطعا اصولگرایان به کاندیدای واحدی می رسند.

وی افزود: ائتلاف اصولگرایان به سختی شکل گرفته است و به ‌آسانی رها نخواهد شد و احزاب اصولگرا همه با هم هماهنگ هستند.

ابراهیمی در مورد اظهارات آیت الله موحدی کرمانی مبنی بر بعید بودن حمایت جامعه روحانیت مبارز از روحانی اظهار داشت: باید در این زمینه بحث شود، ایشان نظر شخصی خود را گفته اند اما هنوز در جلسه جامعه روحانیت مبارز و ائتلاف اصولگرایان صحبت و بحثی نه تنها در این مورد مصادیق بلکه در مورد انتخابات ریاست جمهوری نیز صورت نگرفته است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: در حال حاضر در جلسات صحبتی از مصادیق نشده است، لذا نظراتی که تا کنون مطرح شده نظرات شخصی است اما در نهایت نظر جمعی ملاک خواهد بود.

وی در عین حال گفت: با توجه به استنباطی که تا کنون دارم اصولگرایان از روحانی حمایت نخواهند کرد،در مورد حمایت از احمدی نژاد نیز باید مورد بحث قرار گیرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقی میفتد؛ انتخابات ایران همواره روزهای آخر رقم می خورد.

ابراهیمی با اشاره به اینکه تجربیات گذشته هم در ایران نشان دهنده همین رویکرد است افزود: در ایران احزاب قوی وجود ندارد که تصمیماتشان نهایی باشد بنابراین مردم خودشان تصمیم گیرنده هستند.

وی ادامه داد: آینده را هم باید در آینده رقم زد و به تعبیر برخی سیاستمداران نمی توان رمالی کرد.

ابراهیمی در عین حال احتمال مطرح شدن کاندیدای غیر منتظره را قوی عنوان کرد و گفت: این احتمال را باید از تمام احتمالات دیگر در نظر گرفت.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: