تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۲ کد مطلب 117678

اگر احمدی‌نژاد شرایط را مناسب ببیند حتما در انتخابات شرکت می کند

یک نماینده مجلس می گوید احمدی‌نژاد برای اینکه مقبول جریان اصولگرایی واقع شود در واقع چالش‌های بسیار بزرگی را در پیش روی خود دارد و طبیعتا اگر به عنوان نفر واحد اصولگرایان انتخاب شود احتمال ریزش برخی از نیروها وجود دارد.رفتار سیاسی و پیشینه پایداری‌ها نشان داده می‌دهد که برای هر زمان یک گزینه برای معرفی به افکار عمومی دارند.

به گزارش میدان ۷۲ جهانبخش محبی‌نیا نماینده مجلس دهم در گفتوگو با نامه نیوز درخصوص وحدت اصولگرایان و جبهه پایداری گفت: در مسائل کلان سیاست انشقاق‌ها و شعبه‌ بندی‌های بسیاری صورت گرفته است. بر همین اساس در چنین وضعیتی پیش‌بینی‌ها نیز سخت شده است.

وی ادامه داد: البته انشقاق در درون اصولگرایان به نسبت جریان‌های دیگر محسوس‌تر است؛ اما اینکه آیا واقعا در این انشقاق اصرار خواهند ورزید یا در دامن یک اردوگاه جمع خواهند شد را باید از زمان کمک گرفت.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه رفتار سیاسی و پیشینه پایداری‌ها نشان داده می‌دهد که برای هر زمان یک گزینه برای معرفی به افکار عمومی دارند، خاطرنشان کرد: هیچ چیزی بعید نیست. بنده به عنوان فردی که نسبت به جریانات سیاسی مطالعاتی را دارم این را بعید نمیدانم که بخواهند از فردی مانند لنکرانی حمایت کنند.

محبی نیا ادامه داد: احمدی‌نژاد برای اینکه مقبول جریان اصولگرایی واقع شود در واقع چالش‌های بسیار بزرگی را در پیش روی خود دارد و طبیعتا اگر به عنوان نفر واحد اصولگرایان انتخاب شود احتمال ریزش برخی از نیروها وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه احمدی‌نژاد قابل پیش‌بینی نیست، تصریح کرد: وی کاملا پیش‌بینی ناپذیر است، اگر موقعیت را مناسب ببیند حضور و ظهورش در انتخابات ۹۶ حتمی خواهد بود.

نماینده شاهین دژ و تکاب یادآورد شد: البته حسن روحانی هم با چالش‌های مواجه است، ایشان هم امتیازاتی را در عرصه عملی و کلان داشته و همچنین نقدهایی نیز به وی وارد است البته جمع این مسائل می‌تواند برای راهنمای عمل ایشان قرار بگیرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: