تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۴:۰۹ کد مطلب 117694

دلیل «نفیسه روشن» برای پوشیدن لباسی با طرح برج آزادی

«نفیسه روشن» – بازیگر تلویزیون – گفت: ایران آثار تاریخی غنی و زیادی دارد، اما متأسفانه در برخی موارد به آن‌ها توجه نمی‌شود.

به گزارش میدان۷۲، یکی از هنرمندانی که به‌تازگی طرح لباسش مورد توجه قرار گرفته، «نفیسه روشن» بوده که لباسش با طرح برج آزادی جلب توجه کرده است. او ۱۶ مردادماه در برنامه «دورهمی» درباره‌ی دلیل پوشیدن این لباس و طراحی‌اش صحبت کرد.

او در پاسخ به پرسشی درباره لباسی که در جشن حافظ پوشیده بود، اظهار کرد: برج آزادی یکی از آثار ملی و معروف ایران است که باید نسبت به آن توجه بیشتری شود. به همین دلیل، من سعی کردم لباس خود را به‌عنوان یک نماد، در قالب پوشش اسلامی نشان دهم.

او با بیان این‌که بسیاری از اوقات به این آثار توجهی نمی‌شود، در حالی که ایران یکی از غنی‌ترین و کامل‌ترین کشورهای دنیا از نظر فرهنگ و آثار تاریخی است، گفت: دوست داشتم یکی از نشان‌های پایتخت کشورم را طراحی و بر تن کنم تا به همه نشان دهم که چه آثاری در کشور داریم.

روشن افزود: هر ایرانی که به جایی مانند فرانسه می‌رود، قطعا از موزه‌ی لوور دیدن می‌کند و من می‌خواستم به گردشگران خارجی‌ نشان دهم که وقتی به ایران می‌آیند می‌توانند از این برج به‌عنوان نماد پایتخت کهن ایران دیدن کنند.

منبع: ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: