تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۱ کد مطلب 117814

مهاجرین افغانستانی غریبه نیستند؛ BBC از قدرت فاطمیون آگاه است

کارگردان مستند مهاجر که امروز در خبرگزاری فارس رونمایی شد، گفت: افغانستانی‌ها از خود ما هستند و غریبه نیستند؛ انگیزه ساخت این مستند عشق و محبت به مهاجرین و افغانستانی‌ها است.

به گزارش میدان۷۲، مراسم رونمایی از مستند مهاجر که پاسخی به ادعای دروغین شبکه بی‌بی‌سی برای گروه فاطمیون است، با حضور عوامل تهیه این مستند در خبرگزاری فارس برگزار شد.

«ساسان فلاح‌فر» کارگردان مستند مهاجر در ابتدای این نشست با بیان اینکه افغانستانی‌هایی که در ایران هستند، به نام مهاجر شناخته می‌شوند، گفت: افغانستانی‌ها از خود ما هستند و غریبه نیستند و انگیزه ساخت این مستند عشق و محبت به مهاجرین و افغانستانی‌ها است.

وی با اشاره به حضور افغانستانی‌ها در سوریه گفت: منطقه‌ای در سوریه نیست که آزاد شود و در آن افغانستانی‌ها نقش نداشته باشند و بسیاری از مناطقی که در سوریه به نام دیگران آزاد می‌شود توسط افغانستانی‌ها آزاد شده است.

فلاح فر در پاسخ به خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس در رابطه با انگیزه خود برای ساخت مستند مهاجر و هم زمانی ساخت این مستند با مستند بی‌بی‌سی‌ بیان کرد: این فیلم هم زمان با نمایش مستند دروغین بی‌بی‌سی علیه فاطمیون ساخته شد و در واقع پاسخی به ادعای دروغین شبکه بی‌بی‌سی بود.

وی افزود: این فیلم پاسخی است به شایعه پراکنی شبکه بی‌بی‌سی و اخباری که علیه فاطمیون  مطرح می‌کند چرا که آنها از قدرت فاطمیون آگاه هستند.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: