تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۲۱:۵۶ کد مطلب 117826

چرا نامه احمدی‌نژاد بازی «دو سر برد» است؟

اگر دولت روحانی بتواند با کمک طرف مقابل اموال ملت را برگرداند که قطعاً نقش احمدی‌نژاد هم به خاطر سیاست ورزی هوشمندانه امروزش، در این بین مطرح خواهد بود!

به گزارش میدان۷۲، با توجه به احتمال تبانی بین دولت های آمریکا و ایران درباره بازپرداخت دو میلیارد دلار (به ظاهر) بلوکه شده، نامه دکتر احمدی‌نژاد به باراک اوباما (که فرازهای عزتمندانه زیادی داره)، حتی آمریکایی‌ها را هم آچمز خواهد کرد!

اما نکته ای که جالب توجه شده، بهانه گیری‌های کودکان یا ساده اندیشان حزب اللهی است که بعد از انتشار نامه عزتمندانه دکتر احمدی‌نژاد تو کانال هاشون شروع به ارائه تحلیل مبنی بر وادادگی دکتر احمد‌نژاد کردند. احمدی‌نژادی که هنوز نماد ضد امپرالیزم در دنیاست!

به تعبیر دوست عزیزی؛ «دکتر احمدی‌نژاد بهتر از هر سیاستمداری این چیزها را متوجه می‌شه!‌ شما برای اینکه درکت بالاتر بره متن نامه حضرت امام به گورباچف رهبر یکی از دوکشور سلطه‌گر اون زمان را بخونید تا عبارات بسیار مهربانانه‌تر از این را هم ببینید!»

اما حالا اگر دولت روحانی بتواند با کمک طرف مقابل اموال ملت را برگرداند که قطعاً نقش احمدی‌نژاد هم به خاطر سیاست ورزی هوشمندانه امروزش، در این بین مطرح خواهد بود!

اما اگر دولت روحانی به هر دلیلی هم توفیقی در بازگردادن آنچه که از جیب ملت از دست داده، نداشته باشه، نتیجه افتضاح برجام و خسارت‌‌های آن بیش از پیش روشن خواهد شد!

معنی وعده الهی

در حالی که منتقدان برجام بعد از اتفاقات اخیر ساکت در گوشه رینگ نشستند و عرصه را به حریف غربگرا واگذار کردند، با نامه‌‌‌نگاری با طاغوت زمان (که نمونه‌های تاریخی در اسلام و انقلاب براش وجود داره)، و پروژه قهرمان سازی از دولت واداده نقش بر آب شد و رفت پی کارش!

بازی دو سر برد یعنی این و خدمتی دیگر از دکتر احمدی‌نژاد به انقلاب و ملت شریف ایران

منبع: کانال تاملات

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: