تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۵ کد مطلب 117830

کرباسچی: امیدواریم اوباما به حرف احمدی‌نژاد گوش دهد/کوهکن: اگر احمدی‌نژاد هزار بار قسم بخورد نامه اش انتخاباتی نبوده، کسی باور نمی‌کند

دبیرکل حزب کارگزاران گفت: امیدواریم اوباما به حرف احمدی‌نژاد گوش دهد تا پول‌ها به کشور برگردد و مشکلات کشور حل شود.

به گزارش میدان ۷۲ باشگاه خبرنگاران جوان از قول غلامحسین کرباسچی پیرامون نامه دکتر احمدی نژاد به باراک اوباما اینچنین نوشت:

غلامحسین کرباسچی پیرامون نامه محمود احمد‌ی‌نژاد به باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا گفت: تاکنون همه تلاش احمدی‌نژاد این بوده تا در افکار عمومی، جامعه، مطبوعات و تبلیغات حضور داشته باشد و موضوع این نامه هم همین است.
وی در ادامه افزود: احمدی‌نژاد آن موقع که در رأس کار بود باید پی‌گیری می‌کرد تا این اموال برگردد.
دبیرکل حزب کارگزاران گفت: امیدواریم اوباما به حرف احمدی‌نژاد گوش دهد تا پول‌ها به کشور برگردد و مشکلات کشور حل شود.
محسن کوهکن پیرامون نامه محمود احمد‌ی‌نژاد به باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا گفت: بنده منهای ورود به ماهیت نامه نوشته شده، این اقدام را ارزیابی مثبت و یا منفی نمی‌کنم.
نائب رئیس جبهه پیروان با تأکید بر اینکه ما نمی‌توانیم بگوییم که یک شخصیت سیاسی کشور حق نوشتن نامه به مقامات سیاسی کشورهای دیگر را دارد یا ندارد، اظهار داشت: در اینجا محتوای نامه اهمیت دارد و با اطلاع از آن است که می‌توان اقدام احمدی‌نژاد را ارزش‌گذاری کرد.
وی با بیان اینکه ممکن است بسیاری این اقدام احمدی‌نژاد را انتخاباتی تلقی کنند، تصریح کرد: در کشور ما کلیه کسانی که تصمیم به ورود در انتخابات دارند، از مدت‌ها قبل از شروع انتخابات به انحای مختلف هر کاری که انجام دهند به این فضا کشیده می‌شوند.
کوهکن افزود: اگر احمدی‌نژاد هزار بار هم قسم بخورد که کارش انتخاباتی نبوده، اکثر سیاسیون باور نمی‌کنند و حرکت وی را انتخاباتی تلقی می‌کنند.
نایب رئیس جبهه پیروان با اشاره به اینکه برداشت این افراد کاملا طبیعی است حتی اگر قصد کاتب چنین چیزی نبوده باشد، خاطرنشان کرد: هر کس که با فضای سیاسی کشور آشنا باشد، باید این دیدگاه‌ها و فضاها را نیز بشناسد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: