تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۸ کد مطلب 117881

حزب الله یا حزب حسن عباسی؟!

اگر جماعت حزب اللهی بخواهد حزب اللهی بماند و حسن عباسی ها هیچ گاه در جامعه به سکوت وا داشته نشوند، باید این جماعت بیش تر از همه نسبت به فیش های نجومی، کرسنت، اختلاس ها، مطالبات برجام، قرار دادهای نفتی و… حساس باشد. نگذارید این اندک غرش هم پس از چندی به فراموشی سپرده شود، شاید ۲۵ سال سکوت و بی توجهی هیچگاه قابل بخشش نباشد، اما قابل جبران است.

به گزارش میدان ۷۲ ممحمد قادری در  تلگرام خود چنین نوشت:

خوش بختانه بازداشت جناب حسن عباسی که به جد می توان گفت یکی از افراد ارزشمند این نظام می باشد، ثابت کرد که بدنه حزب اللهی کشور در بسیج شدن و مطالبه گری سرعت عمل خوبی دارد و هر گاه اراده کند می تواند از آن در جهت منافع نظام بهره گیرد.

اما این نوع بسیج شدن خود نشان از یک بیماری خطرناک در جماعت حزب اللهی می‌دهد. بیماری که نشان می دهد حزب اللهی وجود دارد اما نه در همه جا و به قول معروف حزب اللهی در جایی هست که حس کند کسی به او نیش زده است. و آنقدر هم بدنه خود را کوچک کرده است که تنها حسن عباسی ها و امثالهم بدنه این حزب اللهی ها می باشند و در این بدنه چیزی به نام تفکر و آرمانهایی که برای آنها انقلاب کرده اند وجود ندارد.

اشتباه نکنید بحث من اصلا این نیست که حسن عباسی ارزش مطالبه گری را ندارد، اتفاقا حسن عباسی شاید تنها معدود افرادی باشد که باید با همین شدت برایش مایه گذاشت، بلکه بحث من اینجاست که چرا این جماعت حزب اللهی نسبت به اختلاس، فیش های نجومی، کرسنت و دهها فساد آشکار دیگر چنان موضعی نمی‌گیرد؟. چرا این جماعت برای مبارزه با فساد و رانت خوارای به خود زحمت مطالبه گری را نمی دهند؟، مگر غیر از این است که رهبری، حسن عباسی و دیگران که برای آنها گلو پاره می‌کنیم، مطالبه شان همین است؟.

حال سوال اینجاست که اگر قرار باشد دشمنان نظام نقشه ای را برای فروپاشی این نظام تدارک بینند، ابتدا به تخریب، بازداشت یا حذف حسن عباسی ها روی می آورند، یا اینکه آنقدر حزب اللهی ها را نسبت به فساد، بی عدالتی، رانت، اشرافی گری و…. بی توجه می کنند تا آن هنگام که می خواهند سر حسن عباسی را از تن جدا کنند، کسی نگوید که چرا چنین ظلمی بر او رانده شده است؟ و دیدید که در این ۲۵ ساله هزاران بی عدالتی، رانت، فساد و… را به اسم اسلام و نظام در جامعه راه انداختند، و آنقدر این جماعت حزب الله بی تفاوت بود که آخر دست بر روی دم خودشان گذاشتند. بازداشت حسن عباسی، دست گذاشتن بر روی دم شیری بود که در حال مرگ است، اما نمرده است و نشان داد که همچنان می تواند غرش کند.

اگر جماعت حزب اللهی بخواهد حزب اللهی بماند و حسن عباسی ها هیچ گاه در جامعه به سکوت وا داشته نشوند، باید این جماعت بیش تر از همه نسبت به فیش های نجومی، کرسنت، اختلاس ها، مطالبات برجام، قرار دادهای نفتی و… حساس باشد. نگذارید این اندک غرش هم پس از چندی به فراموشی سپرده شود، شاید ۲۵ سال سکوت و بی توجهی هیچگاه قابل بخشش نباشد، اما قابل جبران است.

مطالبه گری برای قرار دادهای محرمانه نفتی، برخورد با فیش های نجومی، رانت های خانوادگی بعضی ها و… اینها همان برگه‌های جبران کوتاهی های جماعت حزب اللهی می باشد که باید همت کنند و با بسیج نیروهای اجتماعی خود از طریق فضای حقیقی و مجازی با ایجاد کمپین های مختلف و درخواست های رسمی به آنها جامعه عمل بپوشانند.

برادران و خواهران مسلمان ۲۵ سال خواب افتادگی و کوتاهی بس است، برخیزیم و آن ننگ بی تفاوتی را که بر پیشانی ما نقش بسته است را پاک کنیم. که حضرت در موردش این چنین می گوید: “در یاری (دین) پروردگارتان در انتظار چه نشسته اید؟! آیا دین ندارید که شما را گرد آورد؟! و یا غرتی ندارید که شما را به خشم وا دارد؟! در میان شما به پا خواسته ام. هر چه فریاد می کشم و از شما یاری می طلبم، سخن مرا نمی شنوید. نه با شما می توان انتقام خونی را گرفت و نه به کمک شما به هدف می توان رسید؛ شما را به یاری برادرانتان دعوت کردم اما مانند شتری که از درد بنالد، ناله سر دادید! و یا همانند حیوانی که پشتش (از بار) خم باشد، کندی کردید. تنها گروه کمی به سوی من شتافتید، اما آنان نیز افراد مضطرب و ناتوانی بودند که گویا آنها را به سوی مرگ می برند” (خطبه ۳۹ نهج البلاغه).

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: