تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۸ کد مطلب 117889

عارف رئیس فراکسیون امید:

برگزاری جلسات فراکسیون امید با مسئولان اجرایی/ استیضاح برخی وزرا در مجلس مطرح است

بحث استیضاح برخی وزرا مطرح است، اما این موضوع هنوز در هیچ جلسه رسمی فراکسیون مطرح نشد و بحث‌ها در حد مسائل حاشیه‌ای و نظرات افراد است.

به گزارش میدان۷۲ محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، از برگزاری جلسات فراکسیون امید با مسئولان اجرایی کشور خبر داد و اظهار داشت: در فراکسیون امید تصمیم داریم با همه مسئولین اجرایی جلسه داشته باشیم تا در جریان اقدامات آنها در دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها قرار بگیریم.

وی ادامه داد: برای این موضوع برنامه‌ریزی کردیم تا جلسات فراکسیون با مسئولان اجرایی به صورت منظم و به تناوب برگزار شود که احتمالا هفته آینده اولین جلسه را خواهیم داشت.

رئیس فراکسیون امید مجلس خاطرنشان کرد: البته پیش از این در فراکسیون امید دو جلسه با نمایندگان دولت داشتیم تا آنها در جریان دیدگاه‌های ما قرار بگیرند، اما قرار است جلسات آتی ما با دولتی‌ها برای استماع گزارش کار دستگاه‌ها و ارزیابی عملکرد آنها باشد.

عارف در پایان درباره نظر فراکسیون امید درباره استیضاح برخی وزرا گفت: بحث استیضاح برخی وزرا مطرح است، اما این موضوع هنوز در هیچ جلسه رسمی فراکسیون مطرح نشد و بحث‌ها در حد مسائل حاشیه‌ای و نظرات افراد است.

منبع: تسنیم

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: