تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۱ کد مطلب 117988

احمدی نژاد یک فرا رسانه و نشانه فروپاشی عصر رسانه های الیگارشی و آغاز “عصر بی رسانگی” است

“نهضت احمدی نژاد” یک ” نهضت آزادی بخش” است که انقلاب اسلامی را از بند الیگارشی ها و نفوذی ها آزاد می کند و دوباره به دامان ملت باز می گرداند.

میدان ۷۲/علی روشن: نامه غافلگیر کننده دکتر احمدی نژاد به رئیس جمهور آمریکا یک بار دیگر نشان داد احمدی نژاد آن قدر تیزهوش و زیرک است که بعد از سه سال هجمه و تخریب و نداشتن رسانه هنوز این قابلیت را دارد که زمین بازی را خودش تعریف کند و رقیب را به این زمین بکشاند.

بعضی ها  می گویند احمدی نژاد “رسانه” است اما من میخواهم بالاتر از این را بگویم احمدی نژاد ” فرا رسانه” است.

احمدی نژاد یک نشانه است؛ نشانه فروپاشی عصر  رسانه های الیگارشی و  آغاز “عصر بی رسانگی”!

احمدی نژاد نظریه های علمای ارتباطات را به چالش کشیده و با “مارپیچ سکوت معکوسش” رسانه ها را به تسخیر خود در آورده و آنها را به حمال های خبری خود تبدیل کرده است” عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد!”

در عجبم که اساتید رسانه و ارتباطات چگونه با وجود مثال نقضی مثل احمدی نژاد هنوز به دانشجویان خود نظریه های “مار پیچ سکوت”،نظریه  گلوله ای” و… را آموزش می دهند.

من اگر به جای اساتید و دانشجویان این رشته بودم ” نظریه ارتباطی احمدی نژاد” را کشف و به جهان پیشنهاد می دادم تا همه با چشمان خود ببینند همان طور که پدیده “انقلاب اسلامی” را رسانه های غربی نتوانستند درک و کنترل نکردند پدیده ” احمدی نژاد” را هم آن ها نمی توانند کنترل  و پیش بینی کنند چون این دو از یک جنس هستند و در  قالب رسانه های غربی گنجانده نمی شوند.

خاصیت رسانه ای احمدی نژاد، نهضت ساز بودن آن است که همچون نهضت انقلاب اسلامی تک تک سلول های جامعه را درگیر رسیدن  اهداف والای آن نهضت می کند.

“نهضت احمدی نژاد” یک ” نهضت آزادی بخش” است که انقلاب اسلامی را از بند الیگارشی ها و نفوذی ها آزاد می کند و دوباره به دامان ملت باز می گرداند.

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: