تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۸ کد مطلب 118009

عیسی دارایی نماینده اسبق مجلس:

اقتصاددانان با آمار دولت فریب نخورند

شما آمارهای دولت که در زمینه تورم را نشان می دهد با تحقیقات و بررسی‎های مختلف اختلاف واقعی و پنهانی آماری را درک می‌کنید لذا اقتصاددانان فریب دستکاری آماری را نمی‎خورند.از یکسو کاهش بیکاری است و از سویی دیگر مسکنی که کاملا خوابیده است و صنایع فراوانی که به ساخت و ساز وابسته هستند چطوری بیکاری را کم کردید که در مناطق بیکاری بیداد می‌کند دستکاری آماری توسط دولت نشان از ساختگی بودن آمار دولت است.

به گزارش میدان۷۲ سید عیسی دارایی نماینده سابق مجلس اظهار داشت:هر سال مسوولان آمار جرایم و بیکاری را کمتر  نشان می‎دهند لذا پنهان‎کاری آماری تداوم دارد.

وی با بیان اینکه اقتصاددانانی که با آمار دولت فریب بخورد اقتصاددان نیستند افزود: شما آمارهای دولت که در زمینه تورم را نشان می دهد با تحقیقات و بررسی‎های مختلف اختلاف واقعی و پنهانی آماری را درک می‌کنید لذا اقتصاددانان فریب دستکاری آماری را نمی‎خورند.

دارایی خاطر نشان کرد: دولت خرسند از این است که تورم را به میزان ۲۰ درصد کاهش داده است این در حالی است که تورم فعلی  باید صفر بود یا اینکه آقای روحانی مطرح کرده است میزان بیکاری را با چند درصد کاهش داده است این در حالی است که  آقای نوبخت  اعلام کرده است دولت مبلغ ۵۴۰ هزار میلیارد به پیمانکاران بدهکاری دارد که موجب خواب پیمانکاران شده است؟!

وی در خاتمه افزود: از یکسو کاهش بیکاری است و از سویی دیگر مسکنی که کاملا خوابیده است و صنایع فراوانی که به ساخت و ساز وابسته هستند چطوری بیکاری را کم کردید که در مناطق بیکاری بیداد می‌کند دستکاری آماری توسط دولت نشان از ساختگی بودن آمار دولت است.

منبع: بسیج

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: