تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۴ کد مطلب 118024

بازخوانی صحبت های مهم دکتر احمدی نژاد در سال 88 پیرامون لایحه ارسالی به مجلس؛

چرا مجلس دو بار لایحه ی دولت احمدی نژاد در مورد مقابله با افزایش حقوق مسئولین را رد کرد؟

دکتر احمدی نژاد در سال ۸۸: به فضل الهی ما مجدداً این لایحه را به مجلس خواهیم داد. یکبار برای همیشه هر کس در طول این ۳۰ سال در مناصب حکومتی قرار گرفته است، بی سرو صدا اموال او را بررسی بکنند و ببینند از کجا آورده است و اگر از راه ناصحیح بود هم به دادگاه و هم به ملت معرفی بکند. انشاءالله ما این لایحه را مجدداً به مجلس خواهیم داد… اگر برسیم قبل از انتخابات این لایحه را خواهیم داد و اگر نشد، بعد از انتخابات بلافاصله این لایحه را به مجلس خواهیم داد. انشاءالله مجلس محترم هم از این استقبال می کند.

به گزارش میدان ۷۲ دکتر احمدی نژاد: «ما در مجلس هفتم لایحه ای را تقدیم کردیم. آن لایحه مضمون همین بحث جنابعالی بود. ما آنجا درخواست کردیم که هیئتی به اموال تمام مدیران در رده های گوناگون چه مدیران بخش اداری، قضایی، مجلس، نهادها، شرکتهای دولتی تا فرمانداری ها رسیدگی بکنند و اگر افزایشی از طریق ناصحیح بوده هم اعلام بکند و هم به دادگاه معرفی بکند.

متأسفانه در همین جنجال های تبلیغاتی علیه دولت این لایحه کنار گذاشته شده است. به فضل الهی ما مجدداً این لایحه را به مجلس خواهیم داد. یکبار برای همیشه هر کس در طول این ۳۰ سال در مناصب حکومتی قرار گرفته است، بی سرو صدا اموال او را بررسی بکنند و ببینند از کجا آورده است و اگر از راه ناصحیح بود هم به دادگاه و هم به ملت معرفی بکند. انشاءالله ما این لایحه را مجدداً به مجلس خواهیم داد… اگر برسیم قبل از انتخابات این لایحه را خواهیم داد و اگر نشد، بعد از انتخابات بلافاصله این لایحه را به مجلس خواهیم داد. انشاءالله مجلس محترم هم از این استقبال می کند.
بگذاریم یکبار ساحت مدیران کشور از اتهاماتی که به واسطه عملکرد عده قلیل و معدودی به آنها وارد می شود پاک و منزه بشود»

۳ خرداد ۱۳۸۸ در نشست خبری با رسانه ها

البته بعدها همچنان که دکتر احمدی نژاد گفته بود این لایحه دوباره به مجلس تقدیم شد، اما باز هم مجلس آن را رد کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: