تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۸ کد مطلب 118196

علی اکبر جوانفکر: آیا تبیین آرمان های امام و انقلاب، جای نگرانی دارد؟

سخنرانی های دکتر احمدی نژاد، منع قانونی ندارند

دکتر احمدی نژاد در حال حاضر هیچ تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری اتخاذ نکرده اند و سخنرانی های ایشان نیز صرفا بر اساس تکلیف دینی و ملی و در اجابت دعوت رهبر معظم انقلاب برای بازخوانی گفتمان امام (ره) انجام می شود اما این سئوال وجود دارد که چرا سخنان تبیینی و روشنگرانه دکتر احمدی نژاد در باره آرمان های انقلاب و مطرح شدن نظرات امام خمینی (ره) در جامعه ، باعث واهمه و نگرانی برخی شده است؟

به گزارش میدان ۷۲ علی اکبر جوانفکر در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: سخنان احمدی نژاد در اجتماعات بزرگ ر نقاط مختلف کشور ، در پاسخ به فراخوان مقام معظم رهبری جهت تبیین آرمان‌های انقلاب و بازخوانی گفتمان امام (ره) انجام می شود.

وی تاکید کرد: بارها و به صراحت اعلام شده است که دکتر احمدی نژاد در حال حاضر هیچ تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری اتخاذ نکرده اند و سخنرانی های ایشان نیز صرفا بر اساس تکلیف دینی و ملی و در اجابت دعوت رهبر معظم انقلاب برای بازخوانی گفتمان امام (ره) انجام می شود اما این سئوال وجود دارد که چرا سخنان تبیینی و روشنگرانه دکتر احمدی نژاد در باره آرمان های انقلاب و مطرح شدن نظرات امام خمینی (ره) در جامعه ، باعث واهمه و نگرانی برخی شده است؟

وی گفت: مراسم سخنرانی های تبیینی احمدی نژاد توسط مردم و نهادهای مردمی تدارک دیده می شود و شایسته است نمایندگان دولت و دستگاه‌های مسئول در هر شهر به جای سنگ اندازی و مانع تراشی ، به وظایف قانونی خود در جهت همکاری با برگزار کنندگان مراسم و تامین آرامش و امنیت عمومی عمل کنند.

مشاور رسانه ای رئیس دولت‌های نهم و دهم موضوع انتخاباتی بودن سخنان احمدی نژاد را رد و تصریح کرد: اینگونه ادعاهای بی اساس، بیش از هرچیز ، شائبه نگرانی از استقبال عمومی از سخنان تبیینی و روشنگرانه دکتر احمدی نژاد را بوجود آورده است .

وی در پایان گفت: سخنرانی های دکتر احمدی نژاد به مانند سابق و در اجابت به معدودی از انبوه درخواست های مردمی ، ادامه خواهد یافت و برای این منظور ، هیچ منع قانونی نیز وجود ندارد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: