تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۲۰:۱۸ کد مطلب 118226

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

همزمان با حمایت از گروهک تروریستی منافقین، علیه ما قطعنامه حقوق بشری صادر می کنند/مشکل ما با آمریکا با برجام حل نمی شود

آمریکا از تاکتیک فشار مداوم بر ایران استفاده خواهد کرد. کشورهای متخاصم اروپایی و آمریکا از هر گروهک تروریستی که بخواهد علیه منافع جمهوری اسلامی ایران اقدام کند حمایت می کنند و جالب آنکه این مساله را پنهان هم نمی کنند. حال این حمایت یک روز می تواند شامل منافقین و دموکرات و کومله و ریگی باشد و یک روز داعش و القاعده و طالبان.

به گزارش میدان ۷۲ محمد جواد جمالی نوبندگانی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت و گو با حامی خبر در خصوص تحرکات اخیر منافقین در کشورهای غربی و  پشتیبانی لجستیک رژیم سعودی گفت: مشکل آمریکا و کشورهای غربی با جمهوری اسلامی ایران ماهیتی است و نه سیاسی، وگرنه آمریکا با خیلی از کشورها مشکل داشته که حل شده، اما موضوع در خصوص جمهوری اسلامی متفاوت است چراکه ایالات متحده با  ما عداوت ایدوئولوژیک دارد و اصلا نمی خواهد انقلاب اسلامی و ایرانی وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: مثلا آمریکایی ها در ویتنام حضور نظامی پیدا کرد و بیش از هزار تن بمب بر روی سر مردم بی گناه آن کشور ریخت اما اکنون دوباره مراودات خود را با آنها آغاز کرده است. با چین و روسیه و امثالهم هم در ظاهر مشکل دارند اما این مشکل ریشه ای نبوده و بیشتر جنبه رقابت دارد. ولی در مورد جمهوری اسلامی اینگونه نیست.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این یک امر بدیهی است که آمریکا و کشورهای اروپایی به هر روش ممکن، از جمله نظامی، سیاسی، امنیتی و اقتصادی همواره فشار ها را  بر جمهوری اسلامی ایران حفظ خواهند کرد و هیچگاه هم این موضوع را پنهان نمی کنند. اگر دقت کنید کاندید های ریاست جمهوری آمریکا هم از مخالفت علنی با ایران می گویند و همه شاهد بودند که آمریکایی ها حتی در زمان مذاکره علیه ملت ایران تحریم های موشکی و حقوق بشری وضع کردند.

عضو کمیسیون امنیتی ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه قرار نیست با توافق هسته ای مسائل و مشکلات ما با آمریکا حل شود، گفت: آمریکا از تاکتیک فشار مداوم بر ایران استفاده خواهد کرد. کشورهای متخاصم اروپایی و آمریکا از هر گروهک تروریستی که بخواهد علیه منافع جمهوری اسلامی ایران اقدام کند حمایت می کنند و جالب آنکه این مساله را پنهان هم نمی کنند. حال این حمایت یک روز می تواند شامل منافقین و دموکرات و کومله و ریگی باشد و یک روز داعش و القاعده و طالبان.

نوبندگانی در خاتمه افزود: همه دنیا و از جمله همین کشورهای غربیِ حامی منافقین به این مساله معترفند که این گروهک تروریستی بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم ایران را مورد ترور قرار داده و به شهادت رسانده است. اما با این همه شاهدیم که این گروهک را از فهرست گروه های تروریستی خارج می کنند، برای آنها در مراکز کشورهای خود جلسه می گذارند، تروریست ها را علیه ملت ایران تجهیز و پشیبانی می کنند و از آن طرف داعیه حمایت از حقوق بشر را هم دارند و علیه ما قطعنامه حقوق بشری صادر می کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: