تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۰۰:۱۷ کد مطلب 118341

احمد علیرضابیگی: چرخ زندگی مردم با “رکود” می‌چرخد!

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با تاکید براینکه اهتمامی برای حل و گره‌گشایی از اشتغال و مسکن جوانان را در این دولت نمی‌بینم، گفت: امروز چرخ زندگی مردم بدون تولید کشور با رکود و بیکاری می‌چرخد.

به گزارش میدان۷۲ ، احمد علیرضا بیگی قبل از ظهر امروز در جمع بازاریان تبریز، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش کشور می‌دانند اظهار داشت: امروز چرخ زندگی مردم بدون تولید کشور با رکود و بیکاری می‌چرخد و آقایانی که برجام را چرخه تولید کشور می‌دانستند، آیا پاسخگوی جوانان  هستند؟

وی افزود: مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش کشور می‌دانند و اساس اداره کشور در گرو اراده  ملتی است که در روزهای سخت، محکم پای نظام اسلامی ایستاده‌اند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه هر ۱۰۰۰ دلار جنس قاچاق سبب بیکاری یک نفر از نیروی کار داخل می‌شود، گفت: دخل‌وخرج دولت هم‌خوانی ندارد و دولت باید طوری برنامه‌ریزی کند که اقتصاد بدون نفت در اولویت کشور قرار بگیرد.

وی ادامه داد: با کاهش هزینه‌ها تولید را سودمند کنیم تولیدکنندگان با توجه به شرایط سخت مدیریتی و تصمیم‌گیری منفعتی در تولید نمی‌بینند.

بیگی با اشاره به اینکه تولیدکنندگان با تأمین کالای باکیفیت رغبت را برای خرید کالاهای ایرانی در مردم ایجاد کنند، گفت: باوجود ۲۵ میلیارد دلار حجم واردات کالای قاچاق، آیا امیدی به تولید در تولیدکنندگان باقی می‌ماند؟

وی افزود: معتقدم با اجرای صحیح هدفمندی یارانه می‌توان شاهد رونق در کسب‌وکار و چرخه زندگی مردم بود.

استاندار سابق آذربایجان شرقی، با تأکید بر اینکه اهتمامی برای حل و گره‌گشایی از اشتغال و مسکن جوانان را در این دولت نمی‌بینم، گفت: آقایان با آمارهای کذایی و جو روانی  سعی در انحراف و پاک کردن صورت‌مسئله و کم‌کاری خود دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه والای امام هشتم (ع) نزد مردم ایران، خاطرنشان کرد: امام رضا (ع) یاور درماندگان، مستضعفان و یاریگر گرفتاران است و همواره مایه برکت و آرامش و  مباهات مردم ایران اسلامی است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: