تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۹ کد مطلب 118380

مردم و دانشجویان درباره مطالبه دانش‌آموختگان صنعت نفت چه می‌‌گویند؟

اخبار و گزارش اعتراضات و تجمعات دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت با نظرات و واکنشهای گسترده‌ای از سوی مردم و دانشجویان مواجه شده است.

به گزارش میدان۷۲, «پویا»، تجمع اعتراضی دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت در مقابل مجلس که از روز ۱۷ مردادماه آغاز شده، از روز شنبه وارد هفته دوم خود شد.

دانش‌آموختگان صنعت نفت که تجمع شان امروز نیز در مقابل خانه ملت ادامه پیدا کرده، خواستار رسیدگی به وضعیت استخدامی خود در وزارت نفت و پیگری مطالباتشان از سوی وزیر نفت هستند.

بر اساس پیگریهای انجام شده، تاکنون بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، پاسخی به اعتراضات و مطالبات دانشجویان نداده است.

این تجمع با واکنشهای گسترده‌ای از سوی شماری از مردم و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت روبرو شده است.

گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به منظور تنویر افکار عمومی بخشهایی از چند صد کامنت کاربران در حمایت از حرکت اعتراضی دانش‌آموختگان نفتی را در قالب گزارش زیر از منظرتان می‌گذراند:

اعتراض کاربران به سوءمدیریت و عدم پاسخ‌گویی وزیر نفت

*احسان: خیلی خوبه که انسان هیچ وقت گذشتشو فراموش نکنه، من یادمه اول انقلاب همین آقای زنگنه یه جوان ساده و بی‌آلایش بود ولی در همان سن جوانی به مسندهای بالا و در نهایت وزارت رسید. من در عجبم که ایشان با این گذشته چگونه به این جوانانی که هیچ چیز نمی‌خوان به جز یه عرصه‌ای که بتوانند به مملکتشون خدمت کنند رحم نمی‌کنه و اینگونه عرصه را بر ایشان تنگ کرده که آرزوی مرگ می‌کنند. انشاالله در دنیا و آخرت جوابگوی اعمال‌مان هستیم.

*سعید: جناب زنگنه وعده داده شده . چرا متوجه نیستید؟ جذب تمام گروه الف

*احسان: این تصمیمات زنگنه با اقتصاد مقاومتی کاملا در تضاد است. نیروی انسانی بیکار و متخصص مثل فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت در جامعه هست ولی با شرکتهای خارجی قرارداد بسته می‌شود و حق این حوانان نادیده گرفته می‌شود.

*رضا: بنده دانشجوی دانشگاه صنعت نفت نیستم، ولی حقیقتا کاری که وزیر نفت با این دانشجویان کرده که چند تاشون از دوستانم هستند، واقعا عجیب است. با وعده استخدام دانشجو جذب کردن، بعد به راحتی زدن زیرش. قانون رو رعایت کنید لطفا جناب وزیر. شما با این کاراتون اعتماد مردم به دولت رو هم خدشه‌دار می‌کنید.

*حق‌طلب: با سلام و احترام، از رسانه‌های خبری استدعا داریم که در جهت احقاق حقوق دانشجویان گروه الف دانشگاه صنعت نفت همکاری لازم را مبذول فرمایند. با خواندن گزارش بالا متوجه شدم واقعا به آن جوون‌ها ظلم میشه. وزیر محترم نفت با فرزندان خود نیز چنین برخوردی می‌کند؟ این جوونا چه گناهی مرتکب شدند که به آیین‌نامه وزارت نفت اعتماد کردند و جهت تحصیل رشته‌های مورد نیاز صنعت نفت را انتخاب کردند. تا کی می‌خواهند به خلف وعده‌هاشون در خصوص استخدام فارغ‌التحصیلان صنعت نفت ادامه دهند. خدا جای حق نشسته است.

*حق‌طلب: با سلام و احترام، از رسانه‌های خبری استدعا داریم که در جهت احقاق حقوق دانشجویان گروه الف دانشگاه صنعت نفت همکاری لازم را مبذول فرمایند. با خواندن گزارش بالا متوجه شدم واقعا به آن جوون‌ها ظلم میشه. وزیر محترم نفت با فرزندان خود نیز چنین برخوردی می‌کند؟ این جوونا چه گناهی مرتکب شدند که به آیین‌نامه وزارت نفت اعتماد کردند و جهت تحصیل رشته‌های مورد نیاز صنعت نفت را انتخاب کردند. تا کی می‌خواهند به خلف وعده‌هاشون در خصوص استخدام فارغ‌التحصیلان صنعت نفت ادامه دهند. خدا جای حق نشسته است.

*رضا: آخه چرا یه عده اینقد راحت میتونن با آینده این همه فارغ التحصیل جوان وبازی کنند؛ مطمئنا تا آقای زنگنه در راس وزارت هست پیشرفتی در این زمینه حاصل نمیشه؛ ما از مجلس و دیوان عدالت اداری خواستار ورود به این موضوع را داریم.

* نفتی اهواز: دختر وزیر نفت مهندسی نفت خونده، الان خداوکیلی اگر بین ما بود و تو تجمع ۶ روزه ما حضور داشت، بی سر و صدا می‌موندن مسئولان؟ چرا مدیرعامل شرکت ملی حفاری نفت دختر خودشو کرده مشاور مدیرعامل؟ گناه دختر و پسرای دانشگاه صنعت نفت چیه؟ این نخبه‌ها که درس خوندن بعضا با رتبه زیر ۱۰۰ کنکور سراسری اومدن اهواز و آبادان زیر گرما و گرد و خاک به امید بورسیه استخدامی که وزارت نفت بهشون قول داده بود. تا پای جون درب مجلس تجمع می‌کنیم تا حقمون رو از زنگنه بگیریم.

*محسن: زنگنه با این کارش داره نیروی متخصص داخلی رو از بین میبره تا بتونه پای خارجیا رو به نفت کشور باز کنه و اونارو شریک نفت ما ایرانیا کنه.

*سجاد: در سالهای قبل یکی از بچه‌های آقای زنگنه تو همین دانشگاه درس خوندن و با اعتبار همین دانشکده آبادان به خارج از کشور بورس شدن، حالا دیگه میاد دانشجوها رو بی‌سواد می‌خونه و به انتقادات قراردادها توجه نمی‌کنه؟!

*دانشگاه نفتی: من با علم به اینکه اولویت استخدام برای گروه الف دانشگاه نفت در دفترچه کنکور بود قید دانشگاه های تهران رو زدم. بعد از مدتی با قول استخدامی در شرکت نفت ازدواج کردم. حالا ولی واقعا زندگیم داره از هم می پاشه. هیچ وقت این وزیر رو نمیبخشم. نمیدونم وزیر چرا به فکر جونایی که برا زندگیشون برنامه ریزی کردن نیست.

*دانشجوی نفتی: آخه چرا زنگنه با نفتیها اینجوری می‌کنه؟؟دلش از کجا پره ؟؟؟ باید حق ما رو بده …وقتی قول بورسیه و استخدام دادن باید به فکر امروز می‌بودن … نماینده‌ها و رئیس جمهور باید تدبیری!!!!بیندیشند به حال ما .. زنگنه باید استیضاح بشه

*علی: زنگنه داره پولارو جمع میکنه، جریمه گندکاریش تو کرسنت رو بده، مجبوره استخدام نکنه

*مهدی:با سلام و ودرود از صاحبان رسانه خواهشمندیم تا در خصوص احقاق حق و اجرای وعده‌هایی که جناب وزیر محترم به دانشجویان این دانشگاه داده‌اند، ما را یاری نمایند. با درود

*بینامAA: سلام .جوانان عزیز و نخبگان این مرز و بوم خصوصاً دانشجویان وچشم وچراغ این مملکت بدلیل خلف وعده وناکارآمدی مدیران ارشد و وزیرمحترم نفت وعدم استخدام بورسیه‌های دانشگاه نفت که حقیقتاً درحق این عزیزان ظلم وستم فراوان شده جادارد که حداقل نمایندگان مجلس می‌بایست خودی نشان بده وپیرامون این حق قانونی این فرزندان پاک وباغیرت این سرزمین موضوع را تاحصول نتیجه قطعی پیگیری و دنبال نمایند.نمایندگان محترم مجلس چرا تاکنون ازاین وزیر بدلیل بی لیاقتی و سوءمدیریتی بازخواست واستیضاح ننمودند بازهم جای سوال است. درودبرنمایندگان باشرف ودلسوز این مرز و بوم الخصوص نماینده محترم شادگان جناب اقای ناصری .

*محمد:لطفاً ماده ۴ قانون مدنی رو به وزیر یاد بدین… قوانین جدید عطف بما سبق نمی‌شوند، با زندگی جوانان بازی نکنید!!!

*علی: چرا به وعده هایی که به این همه دانشجو دادید عمل نمیکنید؟ چرا کل برنامه‌ریزی و آینده افراد رو با عهدشکنی به سخره گرفتید. وزیر محترم نفت؟ پیمان شکنی، بی اعتمادی ملت و دولت رو نتیجه میده حق دانشجوهای صنعت نفت رو بدید

*بنده خدا: بنده رتبه تک رقمی کنکور هستم و این دانشگاه رو به خاطر استخدامش انتخاب کردم و گرنه میتونستم برم تو یکی از دانشگاه‌های مادر تحصیل بکنم با بیشترین امکانات.آقای وزیر با بچه خودت این کارو بکنن تحمل میکنی?میسپارمت به خدا

*بهادر: آقای روحانی اخه زنگنه چکار باید می‌کرد که بفهمین بسه دیگه؟ به ارواح عموهای شهیدم انقد ناعدالتی وظلم و تصمیمهای فردیه زنگنه روی زندگیه خانوادگیه ما تاثیر گذاشت که به صخصه تا پای جوووون وامیستم که هیشکی از آشناها بت رای نده و اشتباه قبل رو تکرار نکنه

*جمال: با سلام این آقای زنگنه در زمان وزارت نیرو هم کارشکنی بسیار زیادی برای جلوگیری ساخت سد کرخه توسط پیمانکار داخلی کرد . لطفا دائم ایشان را زیر ذربین داشته باشید. تا ضربه‌های کاری‌تر نزده ؟ا

*علی: آقای زنگنه و هیئت دولت! این بود اون وعده‌های اشتغالی که ما بهش رای دادیم؟ انشاالله انتخابات جبران می‌کنیم.

*مرتضی: سلام تنها مشکل دعوای آقای زنگنه با خودشه این قانون ۷۰ سال بود داشت اجرا میشد حتی قبل برجام

*سعید: آقای زنگنه ما چیزی جز رعایت کردن قانون از شما نمی‌خواهیم…و تا رسیدن به حق خود تجمع را ادامه می‌دهیم.

*جمال: با سلام این آقای زنگنه در زمان وزارت نیرو هم کارشکنی بسیار زیادی برای جلوگیری ساخت سد کرخه توسط پیمانکار داخلی کرد . لطفا دائم ایشان را زیر ذربین داشته باشید. تا ضربه‌های کاری‌تر نزده ؟ا

*یک دانشجوی نفتی: تا کی باید آینده ی این همه جوان با یک تصمیم ناصحیح به بازی گرفته شود آقای وزیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*سجاد: با سلام. گویا شیخ الوزرا مثل همیشه کارشونو در پیچوندن دانشجوها و نماینده‌ها و خبرنگارا به نحو احسن انجام داده سعی داره ابلاغیه لغو تعهد استخدام رو کار درستی نشون بده. تعداد دانشجویان و فارغ التحصیلانی که اصطلاحاً گروه الف بشن تا ورودی ۹۴ نهایتا ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار نفر بشه و این عزیزان تا حداقل ۴ سال دیگه فرایند جذبشون تکمیل میشه. یعنی خیلی خیلی دست بالا بگیریم سالیانه ۶۵۰ نفر سالیانه نیازه که جذب بشه که اونم نهایتاً در طول ۴ سال. وزیر محترم به شدت سیاه نمایی میکنه ولی ما محکم پای احقاق حقوق خودمون تا آخر خواهیم ایستاد……

*Reza: بنده دانشجوی دانشگاه صنعت نفت نیستم، ولی حقیقتا کاری که وزیر نفت با این دانشجویان کرده که چند تاشون از دوستانم هستند، واقعا عجیب و ظالمانه‌است با وعده استخدام دانشجو جذب کردن، بعد به راحتی زدن زیرش قانون رو رعایت کنید لطفا جناب وزیر. شما با این کاراتون، اعتماد مردم به دولت رو هم خدشه دار میکنید.

اعتراض کاربران به دولت روحانی

*مینا : دیگه به چی این دولت میشه اعتماد کرد وقتی امروز حرف ۴ سال پیششون را قبول ندارند بهترین قربانی هم مردم عامه هستند.

*مهدی: این بود تدبیر و امیدت آقای روحانی امید دانشجویان دانشگاه نفت را کلاً نابود کردین به خودتون بیاین در این مدت باقی مانده.لطفا به خواستشون رسیدگی کنید.

*ابو:این چه وضعشه که همه معترضن و کسی از شرایط راضی نیست، پس این دولت مردان چیکار میکنن؟؟ منتظر انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ هستم تا رای خود را از روحانی پس بگیرم.

*سهیل: باران کوثری گفته حداقل انتظارات ما از اقای روحانی براورده نشده .جامعه ی فرهنگی کشور. حقیقتا حداقل انتظارات ما دانشجویان هم از اقای روحانی و دولتش براورده نشده.پس از انهمه تلاش برای انتخاب دولت تدبیر امید! و پس از ان شادی و پایکوبی در خیابان اکنون بعد از گذشت سه سال و در اخرین سال دولت چیزی جز یاس و نا امیدی و خستگی در وجود ما جوانان تحصیل کرده‌ی کشور نیست. اقای روحانی اردیبهشت۹۳نزدیک است به قول خودتان با شعر و شعار مشکلات حل نمیشود!

*پویا نادری: این که قولی رو که جلوی هشتاد میلیون آدم به ما دادن رو بزنن زیرش دیگه واقعا چه اعتمادی به این وزارت خونه میمونه؟

قدردانی از رسانه‌های پوشش دهنده تجمع دانش‌آموختگان

*سامان: تنها خبرگزاری که سیر زمانی این اعتراضات و جزییاتشو به این صورت دقیق ثبت کرده این خبرگزاریه…از اینکه ندای حق رو به گوش بقیه میرسونید و اینقدر تاثیر گذار هستین متشکریم. انشاالله روزهای بعدی تجمع هم خبرهامونو اینجا ببینیم…با تشکر فراوان

*مهدی: از همه خبرگزاریها بابت پوشش اخبار تجمع سپاسگذاریم تجمع تا رسیدن به حقمون ادامه خواهد داشت

*یحیی:خیلی ممنون که برای اولین بار مشکل دانشجویان نفت رو با جزئیات و مدارک منتشر کردید، خفه شدیم از بس صدامون به جایی نرسید و هرکس و ناکسی بهمون تیکه انداخت و ما رو زیاده خواه صدا زد، هر انسان با وجدان و بیدار این مدارک رو مطالعه کنه متوجه میشه که خواسته ما کاملا به حق هست، سکوت معنادار مسئولین تا کی ادامه داره؟

*ناشناس: ممنون بابت انتشار و پیگیری اخبار و تجمعات خواهش میکنم به انتشار ادامه بدید، این دانشجوها و فارغ التحصیل ها تنها امیدشون به خبرگزاری ها و نمایندگان مجلسه بلکه یه اهرم فشاری بشه. گناه دارن زیر تیغ این آفتاب، مگه چی میخوان جز حق مسلمشون؟

*مهدی: از همه خبرگزاریها بابت پوشش اخبار تجمع سپاسگذاریم تجمع تا رسیدن به حقمون ادامه خواهد داشت

اعتراض و درخواست از خانه ملت برای ورود به موضوع لغو استخدام دانش‌آموختگان  صنعت نفت

*موسوی:خیلی عجیبه که این دانشگاه زیرمجموعه‌ی وزارت نفته ….اگه نیروی اموزش دیده‌ی خودشون رو قبول ندارن که دیگه هییییچ…. نکته‌ی اساسی در این اعتراضی که شاهدش هستیم خلف وعده است… چنین مسائلی نباید تو جمهوری اسلامی باشه… ان شاالله نماینده‌ها پیگیر میشن و با توکل به خدا به بهترین نتیجه میرسه…. احسنت به جوونایی که با دیدن ظلم ساکت نشدن…و به بهترین شکل اعتراض خودشونو نشون دادن.

*علیرضا: جواب این بی قانونی رو کی میده؟ چرا باید دانشجویی که چهار سال یا شش سال از عمر و جوونیش رو با بهترین رتبه کنکور تو شرایط سخت اهواز و آبادان فقط به امید استخدام و امریه هدر داد حالا باید بیاد جلوی مجلس و حق قانونیش رو فریاد بزنه؟؟؟چرا با این بی قانونیها انرژی جوونا باید گرفته بشه؟؟؟چرا باید جوونا افسرده باشن و هیچ امیدی به زندگی نداشته باشن؟؟؟؟حق گرفتنی هست….

* فارغ‌التحصیل: خدایی مجلس هیچ کاری نمی‌کنه. ازین مملکت من میرم. همیشه دلم می‌خواست به کشورم خدمت کنم ولی الان حاضرم برم حتی عربستان کار کنم . به شخصیتم توهین کردن هیچی نگفتم، به سوادم توهین کردن باز هیچی نگفتم. اومدیم حق‌خواهی کردیم توی آفتاب دیدیم کسی به فکر ما نیست. نماینده‌ای که هیچی را درست نکرده میره برای رای دور بعدی مجلسش به دروغ میگه درست شد. نیرو انتظامیش هر توهینی خواست کرد هیچی نگفتم. خسته شدم. خداحافظ ایران

دغدغه‌ها و نگرانیهای دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت

* رضا: من با رتبه سیصد کنکور سراسری اومدم اهواز. توی اون آب و هوای بد چهار سال موندم به امید استخدام توی وزارت نفت. خواهشا وعده‌هایی را که به ما دادید را بهش عمل کنید‌.

*یک ایرانی دیگه: جوری که من متوجه شدم به این بچه‌ها از ابتدا قول استخدام دادن، پس الان خیلی نامردیه بخوان برای رقابت بهتر بزنن زیر تعهد. به نظرم بچه‌های تهران و شریف و … اگه خیلی چشم به استخدام توی نفت داشتن باید زحمت میکشیدن میرفتن اونجا درس میخوندن چون من خودمم یادمه که چنین تعهدی توی دفترچه انتخاب رشتمون بود ولی به شخصه به خاطر راه دور و بدی آب و هوا ترجیح دادم تهران درس بخونم.

*سید مرتضی:چرا مسئولان جواب‌گو این همه عمر از دست رفته ما جوانان مملکت در دانشگاه صنعت نفت نیستند؟؟؟؟ چرا روز اول وعده استخدام به ما دادند؟؟؟ چرا تعهد رسمی گرفتند؟؟؟ حال با رشته مهندسی نفت کجا جز وزارت میتوانیم کار کنیم؟؟؟

*پویا:حق گرفتنی است دادنی نیست خدا قوت

*دانشگاه نفتی: ما دانشگاه صنعت نفت رو به دانشگاه‌های تهران ترجیح دادیم فقط بخاطر اینکه اولویت استخدام تو دفترچه انتخاب رشته نوشته بود. ان شاالله حق به حقدار برسه

*نفت: چرا جوونای این مملکت باید با تصمیمات غلط اینطور بیکار بمانند دانشجوی نفت فقط به امید استخدامی درس می‌خواند مگر نه پاشو تو اون دانشگاه نمی‌گذاشت

*رضا: باسلام منی که دانشگاه صنعت نفت رو انتخاب کردم فقط و فقط به خاطر قول استخدام بود الان میگن چنین چیزی وجود نداره… شما خودتون رو جای من بذارید چیکار می‌کردید بعد چهار سال درس خوندن اونم تو رشته‌ای که فقط و فقط تو صنعت نفت کاربرد داره… کی جواب چهارسال از عمر من رو میده…

*دانشجوی امیرکبیر: من به عنوان کسی که در این دانشگاه درس خوندم و الانم در دانشگاه امیرکبیر دارم ادامه تحصیل میدم، امیدوارم مشکل این دانشجوها و خود من هرچه زودتر حل بشه، واقعاً داره در حق دوستانم ظلم میشه. اینکه امسال هم مخزن و هم حفاری و بهره برداری در کنکور ارشد بهترین رتبه‌ها از این دانشگاه بود، به خوبی مشخص کننده وضعیت علمی این بچه‌ها است، البته این چیزی هست که دیگه شاید سالهای بعد رخ نده چون با این اتفاقات نخبه‌ها دیگه این دانشگاه رو انتخاب نمی‌کنند. امیدوارم مشکل دوستانم حل بشه.

*یک دانشجو : لطفا حق ما دانشجویان دانشگاه نفت رو بدید. من و دوستان من که با رتبه ی سه رقمی جای دانشگاه‌های تهران صرفاً به خاطر قید شدن استخدام در دفترچه کنکور رفتیم اهواز این حقمون نیست

*ناشناس: ما دانشجویان دانشگاه صنعت نفت حق خود را می‌خواهیم این یه حرکت صنفی است نه سیاسی

*بی نام: استخدامی حق دانشجویان دانشگاه صنعت نفت است. به حقوق پایمال شده آنها رسیدگی کنید

*احسان: واقعا ظلمه که حق دانشجویان صنعت نفت پایمال بشه…..

*رضا موسوی: #آیا_میدانید_در_دانشگاه_صنعت_نفت_چه_میگذرد

*مینا : خون سالم وارد سیستم کردن، سلامت و بقا سیستم را تضمین میکند. این جوانان فکر نو و همان خون سالم هستند که با توجه به تغییر شرایط در صنعت به آنها نیاز است. قدیمیها در برابر تغییر مقاومت می‌کنند و این بچه‌ها همان تغییر بزرگ هستند که با مقاومت روبه رو شده‌اند.و اعتماد به کشور روی دیگر این تعهد است که نباید نادیده گرفت، و مهاجرت خطری است که حتما در حال حاضر در فکر این جوانان میگذرد،

*ناشناس: خدا میدونه تا یکی دوسال دیگه از کدوم کشور باید متخصص وارد کنیم وقتی وزیر سرمایه اصلی صنعت نفت رو هدر میده

*ناشناس: طبق قانون ورودی‌های۱۳۹۴ به قبل تعهد وزارت نفت است دانشجویان ممتاز(A) را جذب کند.

*روح الله: طبق دفترچه سازمان سنجش وزارت نفت تعهد استخدام نداده است. فقط در دفترچه آمده در صورت نیاز در اولویت استخدام می‌باشند که بر طبق اعلام وزارت نفت فعلاً نیاز به جذب نیرو نیست در نتیجه اولویتها هم جذب نمی‌شوند.

*mahtab: این دانشجوها چه گناهی کردن که با بهترین رتبه فقط و فقط به خاطر تهعد استخدام تو دفترچه کنکور سراسری حاضرشدن دانشگاه‌های تهران رو ول کنن و تو شرایط سخت اهواز تحصیل کنن اما حالا آقای زنگنه حتی حاضر نیست به تعهدش عمل کنه و این دانشجوها رو استخدام کنه.چرا هیچ کس صدای این بچه ها رو نمیشنوه؟؟؟؟!!!!!

*امین: حق جوونارو بدن مسئولان؛ ظلم وزیر نفت بر همه دیگه واضح شده

*منا: حق پایمال شده‌ی دانشجویان و دانش آموختگان صنعت نفت را تمام و کمال بدهید

*محمد علی: والله ما دیگه زبونمون قاصر از این همه فریاد حق از این همه مدرک دال بر حق دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت و نشنیدن ندای مظلومان توسط وکلای ملت

* فارغ‌التحصیل: خدایی مجلس هیچ کاری نمی‌کنه. ازین مملکت من میرم. همیشه دلم می‌خواست به کشورم خدمت کنم ولی الان حاضرم برم حتی عربستان کار کنم . به شخصیتم توهین کردن هیچی نگفتم، به سوادم توهین کردن باز هیچی نگفتم. اومدیم حق‌خواهی کردیم توی آفتاب دیدیم کسی به فکر ما نیست. نماینده‌ای که هیچی را درست نکرده میره برای رای دور بعدی مجلسش به دروغ میگه درست شد. نیرو انتظامیش هر توهینی خواست کرد هیچی نگفتم. خسته شدم. خداحافظ ایران

*محسن: به راحتی رشته های تاپ تهران اصفهان و شیراز رو قبول میشدم و فقط برا کار رفتم نفت اهواز.خدایا خودت کمک کن

* فارغ التحصیل نفت:از نظر رهبر انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: دلسرد کردن جوانان از حال و آینده خیانت به ناموس ملی است‌! اما از نظر بعضی آقایان این کار عین تدبیر است. وزارت نفت دارد همه جوانانی را که با اعتماد به ساز و کار این مملکت پا به دانشگاه نفت گذاشتند از آینده ناامید می‌کند و بذر بی‌اعتمادی به مسئولان را می‌پراکند. کامنت تلخی است. به تلخی واقعیت!

*مهدی: تجمع تا رسیدن به حقمون ادامه داره

*علیرضایی: این نهضت تا به ثمر نشستن و حصول نتیجه ادامه خواهد داشت، هرچند همه از شهرستان می آییم و به سختی روزها رو میگذرونیم اما ادامه میدیم

*فارغ از دنیا: در صورتی که جوابی درخور نگیریم این تجمع به هفته سوم هم کشیده خواهد شد.

*مونا: الحق و والانصاف که داره ظلم بزرگی به این عزیزان میشه…انشالله که هرچه زودتر به حقشون برسن

*نفت: استخدام حق مسلم تمامی دانشجویان گروه الف دانشگاه صنعت نفت است.خلف وعده نکنید.

*یک نفتی: همچنان هستیم تا این تصمیم ظالمانه وزیر نفت لغو شود.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: