تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۷ کد مطلب 118424

معاون وزیر بهداشت:

برای همکاری و حمایت بیشتر بیماران «ای بی» تذکری به ما نداده اند / پانسمان ها از این به بعد بدون مشکل وارد کشور می شوند

این موضوع را کلا تکذیب می کنم؛ پانسمان ها بدون هیچ مشکلی وارد کشور می شوند و جای نگرانی نیست. به صورت کلی در کارهای سلامت وقفه هایی هست که ناشی از عدم مجوز صاحب کالا است و یا ناشی از مشکلات سامانه ها است که البته روز به روز بهتر می شود؛ برای مبارزه با قاچاق کالا، سامانه گمرک راه اندازی شده و برای مدتی این سامانه دچار مشکل بود.

به گزارش میدان۷۲ ،رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در  رابطه با ماجرای توقیف دو ماهه باند ها در گمرک و اینکه چرا سازمان غذا و دارو هیچ دغدغه و پیگیریی در این باره نداشته است؟ گفت: این موضوع را کلا تکذیب می کنم؛ پانسمان ها بدون هیچ مشکلی وارد کشور می شوند و جای نگرانی نیست.

وی افزود: به صورت کلی در کارهای سلامت وقفه هایی هست که ناشی از عدم مجوز صاحب کالا است و یا ناشی از مشکلات سامانه ها است که البته روز به روز بهتر می شود؛ برای مبارزه با قاچاق کالا، سامانه گمرک راه اندازی شده و برای مدتی این سامانه دچار مشکل بود.
دیناروند  مبنی بر اینکه آیا برای ترخیص سریعتر پانسمان ها از گمرک و رسیدگی جدی به بیماران «ای بی» از نهاد خاصی به شما تذکر داده شده بود، گفت: کلا تکذیب می کنم ما مدعی مدیریت هستیم و هیچ نهاد خاصی به ما اعتراض نکرده و تذکر هم نداده است.
وی در مورد اینکه چرا پزشکان با تخصص های مختلف مامور به حضور در خانه های « ای بی» و  ویزیت بیماران نیستند خاطرنشان کرد: این موضوع را باید از آقای رضایی پرسید.
منبع: بسیج

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: