تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۲ کد مطلب 118437

به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی؛

دکتر احمدی نژاد: آزادگان و جانبازان پرچمهای برافراشته انقلابند

رئیس جمهور از آزادگان و جانبازان به عنوان پرچمهای برافراشته انقلاب اسلامی و نشانههای جاودانه افتخار عزت و سربلندی ملت ایران یاد کرد.

به گزارش میدان ۷۲، دکتر احمدی نژاد در سال ۸۴ به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز در دیدار جمعی از آزادگان و جانبازان دوران دفاع مقدس گفت: کمال جویی معنوی درمیان جانبازان و ازادگان بسیار قوی است و وجود ارزشمند و بابرکت آنان تضمینی برای تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی است و موجب جاری شدن الطاف الهی به روی ملت ایران می شود.
وی جانبازان را انقلاب ناطق خواند و تصریح کرد انقلاب اسلامی ایران انقلابی معمولی نیست بلکه نتیجه رویکرد انتخاب و تصمیم اگاهانه ملتی برخوردار از تمدنی عظیم درخشان و پیشرفته است که با علم و اگاهی از حقانیت اسلام ناب به استقبال آن رفت و اسلام علوی را با آغوش باز پذیرفت.
دکتر احمدی نژاد انقلاب اسلامی را ادامه حرکت انبیای الهی دانست و در تبیین این مهم افزود هدف اصلی انقلاب زمینه سازی برای طلوع خورشید درخشان امامت و برپایی حکومت عدل الهی است و تحقق چنین حکومتی هدف غایی و همیشگی همه انبیای الهی بوده است.
آقای احمدی نژاد تاکید کرد وظیفه دولت اسلامی در شرایط امروز تلاش همه جانبه برای زدودن فقر و فساد از جامعه، رفع محرومیتها و آباد کردن سریع این سرزمین مقدس و پیشرفت در همه زمینه هاست.

وی گفت از جانبازان و آزادگان عزیز انتظار دارم با اهتمام به مسائل کشور/ دولت اسلامی را برای عدالت گستری و خدمت به بندگان خدا یاری دهند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: