تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۶ کد مطلب 118490

دکتر محمد سلیمانی:

دولت عملا نشان داد شریک مدیران نجومی بوده است!

محمد سلیمانی گفت: با بیان اینکه دولت به استعفای چند مدیر حتی کمتر از انگشتان دست اکتفا کرد افزود: دولت اصولا کار بررسی حقوق‌های نجومی را متوقف کرده است و آمار متناقضی از تعداد مدیران حقوق نجومی اعلام می‌شود.

به گزارش میدان۷۲، محمد سلیمانی عضو شورای مرکزی بسیج مهندسین کشور و وزیر سابق ارتباطات، با اشاره به اینکه دولت برخورد  جدی با فیش نجومی‌ها را نداشت اظهار داشت: با رفتار مسامحه گرایانه‌ای که دولت در برابر فیش نجومی‌ها داشته است عملا نشان داد که دولت در پرداخت حقوق های نجومی شریک بوده است.

وی با بیان اینکه دولت به استعفای چند مدیر حتی کمتر از انگشتان دست اکتفا کرد افزود: دولت اصولا کار بررسی حقوق‌های نجومی را متوقف کرده است و آمار متناقضی از تعداد مدیران حقوق نجومی اعلام می‌شود.

سلیمانی بیان داشت:  از یک طرف آقای رییس جمهور  ۳۰۰ نفر را به عنوان نجومی‌بگیران اعلام کردند و از سوی دیگر دیوان محاسبات و مجلس عدد ۹۵۰  و  سایر مراکز دیگر چند هزار نفر را اعلام کردند.

وزیر سابق ارتباطات خاطر نشان کرد: دولت دنبال این است که تا جایی که امکان دارد پیگیری برای فیش نجومی‌ها نداشته باشد و این فرایند را پشت گوش بگذارد و از کنارش به راحتی عبور کند که همه معتقدیم عدم برخورد جدی با قیش‌های نجومی ظلم به کارگران و بیت المال محسوب می‌شود.

منبع: بسیج

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: