تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۰ کد مطلب 118516

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران:

دیدار اصلاح طلبان شورای شهر با یک عامل فتنه/ دخالت عناصر خارجی در انتخابات هیات رئیسه شورا

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران از نشست برخی اصلاح‌طلبان شورا با یک عامل فتنه برای انتخابات هیئت رئیسه خبر داد.

به گزارش میدان ۷۲ پرویز سروری گفت: این اقدامات به‌شکلی فرمان شورای شهر را در جاده‌های سیاسی کشاندن و سال آخر را به چالش‌های غیرمرتبط با فلسفه شورا منتقل کردن است.

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران گفت: متأسفانه اخباری به دستمان می‌رسد که نشان می‌دهد خارج از شورای شهر پخت‌وپزهایی صورت می‌گیرد و افرادی فضای شورای شهر را به‌صورت سیاسی نگاه و با رویکردی سیاسی مسائل شورا را تعقیب می‌کنند.

وی گفت: انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران یک انتخابات داخلی و کاملاً مربوط به نمایندگان شورای شهر است اما وقتی عناصر خارجی وارد عمل و شخصیت‌های سیاسی وارد موضوع می‌شوند، نشان می‌دهد دیگر این موضوع یک نگاه شورایی نیست بلکه نگاهی سیاسی برای تصاحب قدرت است.

سروری اظهارداشت: نمایندگان شورای شهر نشان داده‌اند افراد مستقلی هستند و خودشان برای مدیریت شورای شهر تصمیم‌ می‌گیرند نه دیگران،‌ در عین حال نیز مداخله‌ مجموعه‌های غیرمرتبط با شورا و اعمال نظر آنها را یک خطر برای شورا و یک ضایعه برای فلسفه نمایندگی می‌دانم.

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران گفت: پیشنهادم این است که وارد فاز سیاسی کردن این موضوعات نشوند، این‌ها از یک منظر تخصصی و فنی بحث نمی‌شود و کاملاً مباحث سیاسی و یک عقده‌گشایی است.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: