تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۰۹:۰۱ کد مطلب 118699

حسینعلی دانش اقتصاددان؛

سرپوش گذاری دولت بر ماجرای فیش‌های نجومی/ انتظارات مردم برای برخورد با نجومی‌ها محقق نشد

واقعیت رفتاری دولت نشان دهنده این است که دولت مشارکت اصلی را در پرداخت فیش نجومی‌ها داشته است؛ انتظارات مردم از برخورد با حقوق نجومی‌‌ها برآورده نشده است، برخورد اساسی و قانونی توسط دولت شکل نگرفته و فقط با استعفای چند مدیر مواجه شدیم که این تعداد استعفادهندگان کمتر از انگشتان دست بوده است.

به گزارش میدان۷۲ حسینعلی دانش اقتصاددان و عضو سازمان بسیج اساتید استان یزد، با اشاره به روند انکار آمار حقوق نجومی‌ها توسط دولت اظهار داشت: واقعیت رفتاری دولت نشان دهنده این است که دولت مشارکت اصلی را در پرداخت فیش نجومی‌ها داشته است.

وی با بیان اینکه انتظارات مردم از برخورد با حقوق نجومی‌‌ها برآورده نشده است افزود: برخورد اساسی و قانونی توسط دولت شکل نگرفته است فقط با استعفای چند مدیر مواجه شدیم که این تعداد استعفادهندگان کمتر از انگشتان دست بوده است.

دانش خاطر نشان کرد: آمار متناقضی از سوی دولت ودولتمردان برای تعداد دقیق مدیران با فیش نجومی دیده نمی‌شود از یکسو  رییس جمهور نجومی بگیران را تعداد اندک و محدود و کمتر از انگشتان تلقی کرده و از سوی دیگر ۹۵۰ نفر حقوق نجومی را اعلام کرده است.

این کارشناس مسائل اقتصادی در خاتمه افزود: آمارهای متناقض دولتی دلالت بر این دارد که دولت و مراکز دیگر در پی این هستند تا سرپوش به تخلفات حقوق نجومی ها بگذارند و به شکلی سطحی از آن عبور کنند.

منبع: بسیج

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: