تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۱:۱۱ کد مطلب 118711

درآستانه سفر دکتر احمدی نژاد به قزوین معاون اول روحانی، راهی قزوین میشود

درآستانه سفر دکتر احمدی نژاد به قزوین اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری فردا سه شنبه به منظور بهره برداری از چند طرح اقتصادی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت به استان قزوین سفر می کند.

به گزارش میدان۷۲ درآستانه سفر دکتر احمدی نژاد به قزوین اسحاق جهانگیری معاون اول روحانی به منظور افتتاح پنج هزار واحد مسکن مهر در شهرک مهرگان در کنار بهره برداری از طرح توسعه سه واحد تولیدی در بخش صنعت و یک واحد تولیدی بخش کشاورزی از جمله برنامه های سفر یک روزه به به قزوین خواهد داشت.
دیدار و گفت و گو با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در کنار حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های سفر این مقام مسئول به قزوین محسوب می شود.
شرکت در نشست شورای اداری مدیران استان نیز پایان بخش برنامه های سفر جهانگیری به قزوین است.
جهانگیری پیش از ورود به قزوین با پرواز بر فراز اراضی که در حال بیابانی شدن است، از کانون های فرسایش بادی و بیابانی در شهرستان های آبیک و بوئین زهرا نیز دیدن می کند.
استان قزوین به مرکزیت قزوین با یک میلیون ۲۰۱ هزار نفر جمعیت از شرق با استان البرز، شمال با گیلان، شمال شرق با مازندران، غرب با زنجان و جنوب با همدان و مرکزی همسایه است.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸
منبع: ایرنا

  1. همه مردم ایران :
    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

    جناب دکتر مقدمت به استان شهید پرور قزوین در۴ شهریور ۹۵ مبارک
    شاید دوباره توبیایی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: