تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۷ کد مطلب 118734

عبدالله ناصری: اصلاح‌طلبان برای انتخابات نامزد زیاد دارند

روحانی، مشورت پذیر نیست/ سازمان رأی روحانی در سال ۹۲ اصلاح‌طلبان بودند

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه رئیس‌جمهور نسبت به دیگران خیلی مشورت‌پذیر نیست، گفت: اگر روحانی به توصیه‌های اصلاح‌طلبان گوش ندهد عرصه را به رقیبی نوظهور می‌بازد.

به گزارش میدان ۷۲ عبدالله ناصری که در دو شورای مشورتی و سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان عضویت دارد، معتقد است که اصلاح‌طلبان تا روزی که روحانی گفتمان اصلاح‌طلبی خود را دنبال کند، بدون درخواست هیچ سهمی از وی حمایت خواهند کرد اما در عین حال به روحانی توصیه‌هایی نیز دارند.

به باور این عضو بنیاد باران یکی از دلایلی که مطرح شده روحانی دست تنهاست به این دلیل است که ستاد برنامه‌ریزی، اطلاع‌رسانی و سیاست‌گذاری آقای روحانی بد عمل کرده است.

ناصری می‌گوید که نمی‌تواند قضاوت کند که اگر روزی اصلاح‌طلبان و یا روحانی بخواهند از هم طلاق بگیرند، حق طلاق با کدام یک از طرفین است اما تاکید دارد که اگر طلاقی هم قرار است صورت بگیرد مهر این طلاق سال ۱۴۰۰ خورده خواهد شد.

با وی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را نیز واکاوی کردیم و نظر این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در این زمینه این است که تعداد اصولگرایان در مجلس به نسبت اصلاح‌طلبان بیشتر است اما پیروز انتخابات از لحاظ سیاسی اصلاح‌طلبان هستند.

ناصری در مورد فیش‌های نجومی نیز تصریح می‌کند: فیش‌های نجومی بمبی بود که می‌تواند بین مردم و حاکمیت فاصله ایجاد کند چون فقط به دولت اختصاص ندارد.

وی در همین زمینه درباره استفاده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس از تریبون پارلمان برای دفاع از خاندان خود می‌گوید که این سخنرانی اوضاع را برای پدر بدتر کرد.

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره برخی حرف و حدیث‌های پیرامون حسین فریدون (برادر رئیس‌جمهور) نیز اعتقاد دارد که دولت آقای روحانی باید این فضایی که نسبت به آقای فریدون و هر مسئله دیگر به شفاف‌سازی بپردازد و مردم را از خود بداند.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: