تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۰۷:۰۱ کد مطلب 118776

کنعانی مقدم: عمده فعالیت‌های احمد‌ی‌نژاد سیاسی است

عضو جبهه ایستادگی در واکنش به پاسخ احمد‌ی‌نژاد به فعالیت‌هایش مبنی بر اینکه ما قصد تجمع نداریم و به عنوان سخنران در مراسم مختلف دعوت می‌شویم، اظهار داشت: تشخیص این مسئله با وزارت کشور است اما به نظر بنده نیز عمده فعالیت‌های احمد‌ی‌نژاد سیاسی است.

به گزارش میدان ۷۲ حسین کنعانی مقدم در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران پیرامون شرط و شروط‌ هایی که اخیرا برخی از شخصیت‌های سیاسی برای حمایت از روحانی در انتخابات ۹۶ مطرح کرده‌اند، اظهار داشت: نفس شرط گذاشتن برای ادامه حمایت از یک رئیس جمهور، امر ناپسندی نیست.

عضو جبهه ایستادگی با انتقاد از کسانی که به دنبال سهم‌خواهی هستند، ادامه داد: متأسفانه برخی دنبال گروکشی هستند و در ازای حمایت از یک شخصیت سیاسی، سهم ویژه از کابینه را مطالبه می کنند.
وی همچنین در واکنش به تذکر وزیر کشور به تجمعات احمدی‌نژاد تصریح کرد: کسی که می‌خواهد رئیس جمهور کشور شود باید تابع قانون و به بیان بهتر قانو‌نگرا باشد.
کنعانی‌مقدم با تأکید بر اینکه ورود به انتخابات ریاست جمهوری بدون توجه به قانون فریبی بیش نیست، اظهار داشت: لازم است احمدی‌نژاد با کسب مجوزهای لازم از وزارت کشور چنین اقداماتی را انجام دهد، در غیر این صورت خودش را نفی کرده است.
عضو جبهه ایستادگی در واکنش به پاسخ احمد‌ی‌نژاد به فعالیت‌هایش مبنی بر اینکه ما قصد تجمع نداریم و به عنوان سخنران در مراسم مختلف دعوت می‌شویم، اظهار داشت: تشخیص این مسئله با وزارت کشور است اما به نظر بنده نیز عمده فعالیت‌های  احمد‌ی‌نژاد سیاسی است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: