تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۴ کد مطلب 118836

وقتی «احمدی‌نژاد» چراغ قوه می‌اندازد!

آنهایی که رئیس‌جمهور سابق را به خوبی می‌شناسند خوب می‌دانند که نامبرده کار دیگری نمی‌توانست انجام دهد.”احمدی نژاد” از سویی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ آماده می‌کند و از طرف دیگر به ویژه در قضیه “برجام” دستی به مراتب خالی تر از “روحانی” دارد.

به گزارش میدان۷۲ روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد بااینکه بارها دکتر احمدی نژاد را براساس ادعا های خود مورد تحلیل قرار داده است اینبار هم ساکت ننشسته و دست به تمسخرایشان زده است، متن سایت اصلاح طلب آفتاب یزد را در ادامه میخوانیم :

خیلی‌ها از نامه نگاری “احمدی نژاد” به اوباما غرق در تعجب شده‌اند اما آنهایی که رئیس‌جمهور سابق را به خوبی می‌شناسند خوب می‌دانند که نامبرده کار دیگری نمی‌توانست انجام دهد.”احمدی نژاد” از سویی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ آماده می‌کند و از طرف دیگر به ویژه در قضیه “برجام” دستی به مراتب خالی تر از “روحانی” دارد. با این حساب “محمود احمدی نژاد” یا باید نشان دهد که اگر می‌خواست فرجام “برجام” بسیار بهتر از امروز رقم می‌خورد یا باید ثابت کند که رفع “گرفت و گیرهای هسته‌ای” تنها به مدد قلم شیوا و توانای او صورت واقعیت به خود خواهد گرفت. در مورد نخست کاری از دست “احمدی نژاد” ساخته نیست زیرا او هرگز قادر نیست روغن ریخته را نذر نماید اما آنهایی که دیدگاه احمدی نژادی داشته باشند به خوبی توانایی این را دارند که رفع گرفتاری‌های هسته‌ای را امری به مراتب مهمتر از کل توافق هسته‌ای نشان داده و آن را در سال منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری در بوق و کرنا نمایند.می‌گویند دو مرد؛ یکی لاجان و دیگری تنومند، مصمم می‌شوند که در نیمه‌های شب دیواری را فرو بریزند.در بدو امر اقدام به تقسیم وظایف نموده و آن گاه مرد قوی هیکل جهت کلنگ زنی فرد لاغر اندام “چراغ قوه ” می‌گیرد. کار ختم به خیر نمی‌شود و مرد لاجان پس از چند کلنگ‌زنی بی‌فایده از پای در می‌آید. ناچارا دومرد قبول می‌کنند که با تغییر کاربری،انجام وظیفه دیگری را عهده دار شوند. با اولین ضربه کلنگ مرد قوی هیکل،کل دیوار فرو می‌ریزد اما مرد لاجان بی آنکه خود را از تک و تا بیندازد رو به رفیق تنومند انداخته و با نگاهی “عاقل اندر سفیه” وی را مورد خطاب قرار می‌دهد:”جان من حال کردی!چراغ را اینطور می‌اندازند!!!؟”

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: