تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۲ کد مطلب 118945

عبدالرضا داوری: دولت باید دعا کند احمدی‌نژاد وارد صحنه رقابت انتخابات نشود

عبدالرضاداوری معتقد است که اصولگرایان و وحدت آن‌ها هیچ تاثیری در انتخابات نخواهد داشت زیرا آن‌ها شکست سختی را در سال ۹۴ و در انتخابات مجلس متحمل شدند.

 به گزارش میدان ۷۲ عبدالرضا داوری  درگفت‌وگو بانامه نیوز در رابطه با فعالیت های جریان های سیاسی در مدت زمان باقی مانده تا انتخاباتو وحدت اصولگرایان گفت: اینکه اصولگرایان به وحدت برسند یا نه آنقدر در نتیجه انتخاباتتاثیر نخواهد گذاشت. زیرا در انتخابات اخیر مجلس لیست واحد آن‌ها ۳۰ بر ۰ در مقابل رقیب خود شکست خوردند و حتی در صورت اجماع هم شانسی ندارند.

داوری با بیان اینکه حمایت اصولگرایان از روحانی دور از ذهننیست، تصریح کرد: امکان حمایت جریان اصولگرایی با محوریت باهنر، لاریجانی و جامعه روحانیتمبارز از حسن روحانی عجیب نیست ، هرچند که این حمایت را در گذشته نیز شاهد بودیم.

این فعال سیاسی با بیان اینکه اصولگرایان هیچ‌گاه قدرت اجراییدر کشور را نداشتند، خاطرنشان کرد: اصولگرایان در زمان احمدی‌نژاد از مواهب این دولتاستفاده کردند و هیچ‌ زمان کاندیدای اصولگرایان نتوانسته از طریق انتخابات به قدرتبرسد.

عبور اصلاحات از روحانی منتفی است

این فعال رسانه ای ادامه داد: احمدی‌نژاد تاکنون تصمیم نگرفتهاست که بخواهد وارد انتخابات شود یا نه و مشخص نیست که رابطه‌ای میان اصولگرایان واحمدی نژاد شکل بگیرد، زیرا رئیس‌جمهور سابق تصمیمی مبنی بر حضور ندارد.

داوری ادامه داد: معتقدم که جریان اصلاح‌طلبی همواره از روحانیحمایت خواهند کرد زیرا در این مقطع زمانی،نیازمند روحانی و حمایت از وی هستند و بحث عبور از او را منتفی می‌دانم.

رمز پیروزی روحانی

عبدالرضا داوری با بیان اینکه دولت باید دعا کند احمدی‌نژادوارد صحنه رقابت انتخابات نشود، تصریح کرد: دیگر فرصتی برای فعالیت جدید روحانی باقینمانده است و ایشان این ۳ سال فرصتی را که داشت از دست داد به همین دلیل برای پیروزیدر انتخابات باید دعا کند که محمود احمدی‌نژاد تصمیمی برای حضور در انتخابات نگیرد.

منبع : نامه نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: