تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۵ کد مطلب 118947

king پوشان ایرانی خجالت بکشند

عکس شهدای ایرانی روی تی شرت در لندن + عکس

در شرایطی که برخی دختران ایرانی با ۱۳ هزار تومان لباس هایی می پوشند که بر روی آن هزاران مدل توهین و فحش نوشته شده است و با در خوشبینانه ترین حالت king می شوند، در قلب اروپا پرتره شهدا روی تی شرت های جوانان خودنمایی می کند.

به گزارش میدان ۷۲ در شرایطی که دختران  برخی ایرانی با ۱۳ هزار تومان لباس هایی می پوشند که بر روی آن هزاران مدل توهین و فحش نوشته شده است و با در خوشبینانه ترین حالت king می شوند، در قلب اروپا پرتره شهدا روی تی شرت های جوانان خودنمایی می کند.

عکس شهدای ایرانی روی تی شرت در لندن  + عکس

تصاویری از شهید چمران به عنوان یک قهرمان واقعی در خیابان های لندن بر تن جوانان می درخشد و در داخل ایران هر روز جوانان را سرگرم کنسرت و فلان برند خارجی و لباس هایی می کنند که نه در شأن جامعه اسلامی بلکه الفبای انسانیت را را هم ندارد.

بنابراین گزارش، کمپین قهرمان توسط یک گروه هنری و با هدف ارج نهادن به شهدای کشورمان ایجاد شد و اکنون بازتاب این کمپین در خارج از کشور نیز مشاهده می شود.

امید سیفی مورودی، مبتکر طرح حکاکی نقش شهدا بر روی لباس جوانان میباشد. او با عشق و علاقه می خواهد همانگونه که خودش از ارزش وجودی شهدا اغنا شده هم نسلی هایش را هم از این باورها، ارزشها و اعتقادات سیراب کند.

اما او امروز منتظر است پدران فرهنگ کشورش صدایش را بشنوند. وی معتقد است باید خون شهدا به همان سرخی زمان ریختنش برای وطن و مردم بماند و حتی رنگدانه ای از آن نیز کم نشود.

مورودی بیان داشت: این طرح الگوسازی مناسبی برای جوانان امروز است که با تقویت و فراهم سازی روشهای اشاعه آن بین نسل جدید، این گروه از گمراهی و ستودن قهرمانان پوشالی بیگانه منفک می شوند.

منبع : شهدای ایران

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: