تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۰ کد مطلب 118972

صادق محصولی: باید به سراغ اصلح رفت

نقد احمدی نژاد نباید طوری باشد که مورد سوء استفاده افراد مغرض قرار گیرد

بروید سراغ آدم اصلح، همان طور که آیت الله خوشوقت می گفت از آدم اصلح بخواهید اگر قبول نکرد اصرار کنید و سر کارش بیاورید در آیات روایی هم تاکید بر اصلح است، وی در مورد انتخابات سال آینده گفت از الان نگوییم بین بد و بدتر کدام را انتخاب کنیم از همین الان هدف را بالا بگیریم، بگردیم دنبال خوب ترین، اگر نبود خوب تر، اگر آن هم نبود خوب و الی آخر.

به گزارش میدان۷۲ صادق محصولی، وزیر اسبق کشور در سومین روز از نشست سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در رابطه با عنوان آینده‌ی انقلاب اسلامی گفت: شاید این روزها آینده انقلاب بیشتر مطرح باشد ولی این بحث جدیدی نیست و از اول انقلاب بوده است.

وی در پاسخ به سوال دانشجویان که  “با توجه به اینکه شما در دولت نهم و دهم مسئولیت اداره دو وزارتخانه را بر عهده داشتید نظر شما و جبهه پایداری در مورد کاندید شدن آقای احمدی نژاد در انتخابات سال ۹۶ چیست و آیا از ایشان حمایت می کنید؟” بود پاسخ هایی را ارائه داد.

  وی در مورد شناختش از احمدی نژاد گفت آشنایی شان در دوران جنگ آغاز شده و تا دوران دانشگاه استمرار یافته ودر این دوران اوقات بیشتری را با ایشان گذرانده است. محصولی با اشاره به مواضع احمدی نژاد در سال ۸۴ که رای مردم را جمع کرد گفت: دوسال آخر دولت دهم را با او همکاری نداشته و مباحثی پیش آمده  که فکرمی کند ایشان دیگر در مواضع سال ۸۴ نیستند،

وی همچنین افزود: اگر کسی از خلاف مواضع اصولگرایی عمل کرد باید متذکر شد اگر توجه نکرد باید مقابله کرد ولی اگر بنا به نقد شد نباید طوری باشد که مورد سوء استفاده افراد مغرض قرار نگیرد.

محصولی همچنین افزود اسلام می گوید بروید سراغ آدم اصلح، همان طور که آیت الله خوشوقت می گفت از آدم اصلح بخواهید اگر قبول نکرد اصرار کنید و سر کارش بیاورید در آیات روایی هم تاکید بر اصلح است، وی در مورد انتخابات سال آینده گفت از الان نگوییم بین بد و بدتر کدام را انتخاب کنیم از همین الان هدف را بالا بگیریم، بگردیم دنبال خوب ترین، اگر نبود خوب تر، اگر آن هم نبود خوب و الی آخر.

وی تاکید کرد اگر بین بد و بدتر انتخاب کردیم از استکبار سیلی محکمی خورده ایم از الان باید برویم دنبال کسی که ولایتمداری را در گفتار و عمل داشته باشد و ان شاءالله محقق شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: