تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۵:۱۲ کد مطلب 119003

کارمند شهرداری تهران خودش را حلق آویز کرد

کارمندان ناحیه ۴ شهرداری منطقه ۲۲ وقتی امروز صبح سرکار خود آمدند با جسد حلق آویز شده همکارشان مواجه شدند.

به گزارش میدان۷۲، از صبح امروز  صحبت‌های غیر رسمی مبنی بر حلق آویز شدن کارمند ناحیه ۴ شهرداری منطقه ۲۲ در فضای مجازی منتشر شد.

این پست‌های مجازی حکایت از آن داشت: فرد حلق آویز شده حدودا پنجاه ساله متاهل و کارمند بخش ۱۳۷ ناحیه ۴ شهرداری بوده است.
اقبال شاکری عضو شورای شهر تهران، در مورد خودکشی یکی از کارگران ناحیه ۴ شهرداری منطقه ۲۲ به خبرنگار ما گفت: صبح امروز که کارگران فضای سبز شهرداری وارد موتور خانه شهرداری منطقه ۲۲ می‌شوند با جسد حلق آویز شده همکارشان مواجه می‌شوند.وی افزود: درکنار پیکر متوفی نامه‌ای یافت می شود که به دلیل مشکلات خانوادگی دست به چنین اقدامی زده است.

همچنین گیل آبادی مدیرکل روابط عمومی شهرداری تهران با تایید خبر خودکشی، اظهار داشت: فرد حلق آویز شده در ناحیه ۴ شهردار منطقه ۲۲، ۴۰ ساله بود و در بخش ۱۳۷ فعالیت می‌کرد.

به گفته وی، در بخشی از نامه که از کنار جسد متوفی کشف شد، عوامل شهرداری دریافتند که خانواده اش به مرحوم اعتماد نداشته‌ و او در گذشته نیز دست به خودکشی زده که ناموفق بوده است.

 

مسئولان شهرداری منطقه ۲۲  در اولین واکنش به این خبر به شورا آنلاین گفتند: واقعا ما هم نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده است و هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. شب گذشته کارمندان بخش اجرایی ۱۳۷ هرچقدر دنبال آقای فرجی می‌گردند او را پیدا نمی‌کنند تا اینکه صبح امروز یکی از کارکنان بخش فضای سبز می‌بیند که آقای فرجی خودش را حلق آویز کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: