تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۰۷:۵۲ کد مطلب 119084

گزارش فارس از سفر دکتر احمدی نژاد به قزوین

به گزارش میدان  ۷۲ به نقل از خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد عصر پنجشنبه در یادواره شهید رجایی که در مسجد غدیر شهر قزوین برگزار شد، اظهار کرد: خدا را سپاسگزار و خوشحال هستم که این توفیق را عنایت کرد تا در این جمع که به یاد شهیدان بزرگوار برپا شده است،‌ شرکت کرده و چهره‌های انقلابی مردم […]

به گزارش میدان  ۷۲ به نقل از خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد عصر پنجشنبه در یادواره شهید رجایی که در مسجد غدیر شهر قزوین برگزار شد، اظهار کرد: خدا را سپاسگزار و خوشحال هستم که این توفیق را عنایت کرد تا در این جمع که به یاد شهیدان بزرگوار برپا شده است،‌ شرکت کرده و چهره‌های انقلابی مردم استان قزوین را زیارت کنم.

وی افزود: استان قزوین مرکز علم، هنر و دیانت و سیاست است، چرا که قزوین دیار مردمان متعهد،‌ تمدن‌آفرین و فرهنگ‌پرور، دیار سیاست‌مداران و انسان‌های بزرگ به ویژه شهید رجایی بوده که الگوی مدیریت انقلابی و مردمی برای جامعه است.

رئیس جمهور سابق اضافه کرد: هفته دولت و برگزاری جلسات است که در خصوص مدیریت‌ها بحث و تبادل و نظر می‌شود، مدیریت‌ها به دو گروه مردمی انقلابی و غیرانقلابی تقسیم می‌شوند، مدیریتی که مردمی و انقلابی نباشد مدیریت شیطان است.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه راه شهید رجایی همچنان ادامه دارد، مطرح کرد: پافشاری بر حقوق ملت استکبار جهانی را مجبور کرد تا شهید رجایی را به شهادت برسانند.

وی با اشاره به مدیریت در نظام جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: برخی از افراد با سوء مدیریت کشور را به باد دادند چراکه آن‌ها نتوانسته‌اند در وهله نخست خود را مدیریت کرده و آن را در خود تقویت کنند.

رئیس جمهور سابق ادامه داد: داشتن مدیران صالح و عدالت‌طلب حق مردم است که باید در این راستا مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام‌های مؤثری بردارند.

احمدی‌نژاد یادآور شد: اگر فردی بتواند در جامعه با اداره کردن استعدادها، تمایلات و غیره در مسیر مدیریت گام بردارد قطع به یقین می‌تواند مدیر خوبی در جامعه و در بین مردم باشد تا به  نحو مطلوب خدمت‌رسانی کند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از مدیران غیرمردمی درصدد هستند تا با تبعیض قائل شدن در حق مردم خودنمایی کنند که در این میان یکی از اهداف آن‌ها تفرقه‌افکنی بین مردم است.

رئیس جمهور سابق گفت: گروهی از مدیران در راه رضای خدا گام برنمی‌دارند و نسبت به مسائل جامعه بی‌اعتنا هستند و با چشم دوختن به بیگانه اهداف خود را که تضعیف خودباوری عمومی است، پیش می‌برند.

احمدی‌نژاد عنوان کرد: این مدیران با باند و گروه‌هایی در ارتباط هستند که حفظ آرمان‌های امام راحل برای آن‌ها مهم نبوده و برای تضعیف نظام تلاش می‌کنند چراکه پیرو «کدخدا را ببین، ده را بچاپ»، بوده و مدافع منافع عده‌ای خاص هستند.

وی افزود: مدیریت‌هایی که پوچ و واهی باشد اقتدار ملت ایران را تضعیف کرده و موجب نفوذ بیگانه به کشور می‌شود و در این راستا مردم فهیم انقلاب اسلامی باید بیش از پیش هوشیار بوده و نگذارند مدیرانی که بر علیه این نظام مقاومت می‌کنند، اهداف شوم خود را عملیاتی کنند.

رئیس جمهور سابق یادآور شد: مسؤولان و مدیرانی برای امرار و معاش زندگی مردم به گونه‌ای عمل می‌کنند که بیشتر جامعه زیر فشار مسائل اقتصادی و غیره کمر خم کرده‌اند و باید جلوی این معضل گرفته شود.

احمدی‌نژاد تشریح کرد: امروزه رانت‌خواری در کشور مشاهده می‌شود که باید از اتلاف ثروت ملی در جامعه جلوگیری شده و حقوق مردم عادلانه تقسیم شود.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) نماد وحدت جامعه بود، تصریح کرد: در این میان مدیرانی هستند که برای حفظ نظام و انسجام آحاد جامعه تلاش‌های وافری انجام می‌دهند چراکه آن‌ها به دنبال سودجویی و تضعیف نظام و انقلاب نیستند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: