تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۲:۴۲ کد مطلب 119147

مدیران مردمی در انتخابات آزاد مورد استقبال قرار می گیرند

گزارش خبرگزاری مهر از سفر دکتر احمدی نژاد به قزوین

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر انتخابات آزاد شکل بگیرد مدیران مردمی و الهی با استقبال عمومی روبرو شده و مدیران غیربومی را به گوشه ای پرتاب خواهند کرد.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از خبرگزاری مهر محمود احمدی نژاد پنجشنبه شب در یادواره شهید رجایی و شهید باهنر که در مسجد غدیر قزوین برگزار شد با گرامیداشت یاد شهید رجایی اظهارداشت: رجایی اعضای دولت را به بطن مردم برده بودو با ساده زیستی زبانزد خود و پرکاری توانست خدمات ماندگاری در دوران کوتاه خود انجام دهد.

وی افزود: طرح های شهید رجایی اساسی و مبنایی بود و با تسلط و اشراف کامل به مسائل روز صاحب علم و معرفت بود و امام در مورد این شخصیت فرمودند که رجایی عقلش بیشتر ازعلمش است.

ساده زیست و پافشاری در دفاع از حقوق ملت

احمدی نژاد بیان کرد: پافشاری بر حقوق ملت دشمنان را واداشت تا وی را شهید کردند و به آتش خشم خود از راه خود برداشتند اما همه باید باید بدانند راه شهید رجایی ماندگار است و تا همیشه تاریخ ادامه دارد.

رئیس جمهور سابق تصریح کرد: مدیریتها دو گونه است مردمی، الهی و انقلابی و غیرمردمی و غیرالهی که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارد اما از ابتدای تاریخ بشر، ریشه مشکلات جامعه بشری ضعف انسانها در مدیریت بوده است.

وی اضافه کرد: اگر کسی بتواند استعدادها، اراده، تمایلات، خواسته های خود را مدیریت کند این ظرفیت را پیدا می کند تا در سطح جامعه نیز مدیریت کند در غیر این صورت از هر کاری ناتوان خواهد بود.

احمدی نژاد بیان کرد:کسانی که خود را نتوانسته اند مدیریت کنند اما به باندهای فساد و قدرت متصل هستند چگونه می خواهند کشور را اداره کنند، اگر کسی بخواهد جامعه را به سمت عدالت سوق دهد باید ابتدا در وجودش عدالت را پیاده کرده و به آن باور داشته باشد.

داشتن مدیران صالح حق مردم است

وی اضافه کرد: یکی از حقوق های اساسی مردم داشتن مدیران صالح، توانمند و مردمی است که برآمده از خواستگاه مردمی باشند و به مردم خدمت کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: مدیریت های غیر مردمی و غیرالهی فقط برای خود و باند و  گروهشان کار می کنند و به مردم بی اعتنا هستند و با تضعیف خودباوری عمومی به خارج چشم می دوزند.

وی اضافه کرد: مدیران غیر مردمی برخورد تبعیض آمیزی با مردم دارند و اساس کارشان ایجاد تفرقه و فاصله انداختن بین مردم است و تنها یک عده خاص را راضی نگه می دارند و پیرو «کدخدا را ببین و ده …» هستند به همین دلیل این گونه مدیران توجه ویژه به افراد خاص دارند لذا اقلیتی خاص جایگاه ویژه پیدا می کنند و از ثروت عمومی بیشتری برخوردار می شوند.

برخورداری از ثروت عمومی برای عده ای حق شده است

وی گفت: در این سیستم برخی از افراد خاص برخورداری از ثروت عمومی را حق خود می دانند و اگر کسی مقابل آنها بایستد آنها را زیاده خواه تلقی می کنند و اصرار دارند از مردم بیشتر می فهمند.

احمدی نژاد اظهارداشت: این نوع مدیریت ها برای مردم ارزش قائل نیستند و با ایجاد فاصله طبقاتی عملا به مدافع منافع عده ای خاص تبدیل می شوند و به اکثریت اجازه اعتراض نمی دهند.

وی اضافه کرد: این مدیریت ها عزت ملی را تضعیف می کنند و برای حفظ خود دست به دامن بیگانگان می شوند و اعتقاد دارند با حمایت آنها می توانند مدیریت کنند و با سرکوب مخالفان و پناه بردن به بیگانه کار می کنند.

احمدی نژاد یادآورشد: این افراد در برابر دشمنان ملتها فروتن و در مقابل مردم خود خشن هستند و هزار دلیل و توجیه می آورند تا تسلیم دیگران شوند در حالی که در کلام رهبران انقلاب اسلامی و بزرگان دینی این روش برعکس است.

وی گفت: ویژگی دیگر این نوع مدیریت ها این است که خواست و توقع مردم را کنترل می کنند چون اهل کار نیستند و اصرار دارند تا مطالبات مردم را پایین نگهدارند و مردم را از مطالبه حقوق خود منع کنند.

بگذارید بگویم

احمدی نژاد در ادامه با اشاره به تکیه کلام خود «بگذارید بگم» تصریح کرد: این مدیران به گونه ای عمل می کنند که حتی تامین زندگی روزمره مردم مشکل می شود و اکثریت جامعه زیر فشار زندگی کم خم می کنند و اصرار دارند مردم به مسائل اساسی فکر نکنند.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی های مدیران مردمی گفت: مدیران الهی و مردمی برای وحدت و انسجام جامعه تلاش می کنند و بدنبال ایجاد فاصله طبقاتی نیستند و با رانت خواری مقابله و ثروت عمومی را عادلانه بین مردم تقسیم می کنند.

امام نماد وحدت جامعه بود

احمدی نژاد اظهارداشت: امام نماد وحدت جامعه بود ومدیران الهی و مردمی بدنبال تعظیم مردم، ارتقاء عزت عمومی هستند تا ملت احساس اقتدار و افتخار کند.

وی بیان کرد:توسعه سطح مطالبات عمومی وتوقع مردم از دیگر ویژگی های مدیران الهی است واین افراد آرمانهای بزرگی دارند و جامعه را درمسیر اهداف بلند هدایت می کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: