تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۲ کد مطلب 119156

روایت احمدی‌نژاد از دروغگویی مدیران

احمدی‌نژاد در ادامه سفرهای استانی خود آخر هفته به شهر قزوین رفت. او برخلاف سفرهای اخیر خود، صحبت‌هایی که بوی تبلیغات انتخاباتی از آن به مشام می‌رسد؛ ایراد نکرد. احتمالا این تغییر تاکتیک او به نقدهای اخیر معاون سیاسی وزیر کشور باز می‌گردد که سفرها و گفته‌های اخیر احمدی‌نژاد را دارای شائبه انتخاباتی خوانده بود.

به گزارش میدان ۷۲ سایت نامه نیوز در مورد سفر دکتر احمدی نژاد به قزوین چنین نوشت:

 احمدی‌نژاد در ادامه سفرهای استانی خود آخر هفته به شهر قزوین رفت. او برخلاف سفرهای اخیر خود، صحبت‌هایی که بوی تبلیغات انتخاباتی از آن به مشام می‌رسد؛ ایراد نکرد. احتمالا این تغییر تاکتیک او به نقدهای اخیر معاون سیاسی وزیر کشور باز می‌گردد که سفرها و گفته‌های اخیر احمدی‌نژاد را دارای شائبه انتخاباتی خوانده بود. محمدحسن مقیمی گفته بود: «درباره انتخاباتی‌بودن سخنرانی‌های احمدی‌نژاد تاکنون گزارش‌هایی داشتیم که در شورای تأمین شهرستان‌ها بررسی شده است. احمدی‌نژاد هم یکی از مردم ایران است و ضروری است که قانون را رعایت کند. اگر گزارشی درباره ورود زودهنگام تبلیغات انتخابات ٩۶ به دستمان برسد، قطعا اعلام خواهیم کرد».

رئیس‌جمهوری سابق، در جمع مردم قزوین گفت: اساس کار مدیریت‌های غیرمردمی بر تفرقه‌افکنی و ایجاد فاصله‌ بین مردم است. اینان  توده‌های مردم را عوام می‌نامند و آنان را به سُخره می‌گیرند. مدیران غیرمردمی و اقلیت حمایت‌شده آنان، به خود اجازه می‌دهند آشکارا دروغ بگویند و به هرکس که بخواهند، هر تهمتی را بزنند؛ اما به اکثریت مردم حتی اجازه اعتراض یا دفاع از حقوق مُسلمِشان را نمی‌دهند».

در حاشیه این سخنرانی عده‌ای از مردم پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آنها نوشته شده بود: «حامی مستضعفین، خوش آمدی به قزوین»، «هشت سال کار جهادی کردی، خدا قوت»، «دلمان برای رئیس‌جمهوری از جنس خودمان تنگ شده است» و «آمریکا و استکبار هیچی به ما نداده، استقلال و آزادی با احمدی‌نژاده». همچنین عده‌ای در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد و خروج او از از مسجد غدیر قزوین به ‌دنبال ماشین او می‌دویدند و تلاش می‌کردند که نامه‌های خود را به دست او برسانند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: