تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۸ کد مطلب 119218

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری

از لیست انتخاباتی اصولگرایان خبر نداریم

پیشنهاد ما لیستی است که بیش از ۲۱ نفر در آن حضور داشته باشند که شامل اصولگرایان حقیقی و حقوقی است. در این دوره می‌خواهیم با جبهه ای از اصولگرایان با محوریت روحانیت مبارز، اسامی‌مورد نظر خودمان را مطرح کنیم.

به گزارش میدان ۷۲ کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره لیست پیشنهادی اصولگرایان برای انتخابات سال آینده و وجود نام احمدی‌نژاد در این فهرست گفت: ما از چنین فهرستی خبر نداریم و اصلا وارد بحث ریاست جمهوری هنوز نشدیم.
وی افزود: در جبهه پیروان خط امام و رهبری که موتلفه هم عضو هست، هنوز ما وارد بحث ریاست جمهوری نشدیم و در جلسات نیز این لیست مطرح نشده است. وی با اشاره به این موضوع که جبهه پیروان خط امام و رهبری اقدامات خود را برای انتخابات شورای شهر آماده کرده است، تاکید کرد: جبهه پیروان خط امام و رهبری بنا دارد، در مورد انتخابات شورای شهر اقداماتی را انجام دهد. بحث‌هایی را شروع کردیم که راهبرد ما با محوریت روحانیت مبارز و ائتلاف همه اصولگرایان است.
سجادی با اشاره به فضای موجود در جبهه اصولگرایی گفت: اگر اصولگرایان با همین ساختاری که پیش گرفتند، وارد میدان انتخابات شوند، قطعا موفق می‌شوند. با این حال، در وهله اول برای ما شورای شهر مهم است و بعد ریاست‌جمهوری.
به گزارش انتخاب، او با اشاره به لیست پیشنهادی اصولگرایان در مورد شورای شهر گفت: پیشنهاد ما لیستی است که بیش از ۲۱ نفر در آن حضور داشته باشند که شامل اصولگرایان حقیقی و حقوقی است. در این دوره می‌خواهیم با جبهه ای از اصولگرایان با محوریت روحانیت مبارز، اسامی‌مورد نظر خودمان را مطرح کنیم.

منبع:آفتا بزد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: